Selenitabs multi, 60 tabliet - €19,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
výživové doplnky
selén
stopové prvky
 

Selenitabs multi, 60 tabliet - selén

Selén - najdôležitejší stopový prvok, chráni pred aterosklerózou, cukrovkou, šedým zákalom, pomoc pri neplodnosti, regenerácia svalov - výživový doplnok
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 70
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 4 dni
Ušetríte: 7 % Bežná cena: 21,00 € Vaša cena: 19,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 19 bodov.
Náš odmeňovací systém

Selenitabs Multi - Selén

Výživový doplnok

je vyvážený antioxidačný preparát, ktorého hlavnou zložkou je selén. Rovnako ako Selenitabs obsahuje mangán, zinok a vitamín C, ale naviac je obohatený vitamínmi B (sú dôležité pre krvný obeh a uplatňujú sa pri premene cukrov) a vitamínom E, ktorý vhodne dopĺňa a zvyšuje antioxidačnú kapacitu prípravku. Selén je ochranca každej bunky a v pôde ani potrave sa u nás nevyskytuje!!! Nedostatok selénu je však príčinou väčšiny ochorení, preto je ho potrebné dopĺňať formou výživových doplnkov. Selenitabs Multi je zdrojom energie a vitality a priaznivo ovplyvňuje zvýšenie obranyschopnosti nášho organizmu (napr. obsiahnutý zinok, ktorý pôsobí protizápalovo, sa v USA bežne podáva pri chrípkových epidémiách). Prípravok pôsobí ako ochranca srdca, znižuje nebezpečenstvo tvorby krvných zrazenín, a tým zmenšuje riziko srdcových a mozgových príhod.

Selén:

  • selén je ochranca každej bunky v tele
  • chráni pred aterosklerózou, cukrovkou aj šedým zákalom
  • uľahčuje boj s vírusovými ochoreniami
  • je vhodný pri neplodnosti
  • urýchľuje regeneráciu svalov po športovom výkone alebo fyzickej námahe
  • odporúča sa ako podporný prípravok pri ochorení srdca a kĺbov

 

Ako to so selénom urobili vo Fínsku?

      Vzhľadom na to, že v páse od Fínska cez naše územie až do Turecka je selénu v pôde nedostatok, jeho hladina je u súčasného človeka nedostatočná a preto je potrebné zvyšovať ju umelo. Vo Fínsku sa zvýšenie hladiny realizovalo pridaním anorganického selénu do hnojív - rastliny a zvieratá ho premenili na organickú formu, ktorá sa potom nachádzala v potravinách. Výsledkom bolo, že sa v tomto severskom štáte za niekoľko rokov výrazne znížil počet ochorení srdca a ciev, svalových porúch, dokonca i nádorov.

Obsah v 1 tablete: 110 mg kukuručnej múčky, 5 mg citrusových bioflavonoidov, 60 mg vit. C, 15 mg zinku v chelátovej forme, 10 mg vit. E, 2,5 mg mangánu v chelátovej forme, 4 mg vit. B5, 2,2 mg vit. B6, 1,4 mg vit. B1, 50 µg selénu v chelátovej forme.

Dávkovanie:

1 tableta denne, ráno po jedle
Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.

Balenie: 60 tabliet

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.