Selenitabs, 120 tabliet - selén - €16,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Afrodiziakum pre ženy

finclub
selén
výživový doplnok
alzheimerova choroba
 

Selenitabs, 120 tabliet

Zdroj selénu - najdôležitejšieho stopového prvku, Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, na problémy s oplodnením, na srdce a kĺby - výživový doplnok
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 69
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 8 % Bežná cena: 18,00 € Vaša cena: 16,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 16 bodov.
Náš odmeňovací systém

Selenitabs - Selén, najdôležitejší stopový prvok

Výživové doplnky

     Selenitabs je v prvom rade zdrojom selénu, čo je životne dôležitý antioxidant umožňujúci rýchle odstraňovanie voľných radikálov z organizmu. Prípravok je naviac obohatený o zinok, mangán a vitamín C, ktoré sa získavajú z čerešne aceroly, z mrkvy, šupiek hrozna, čiernych ríbezlí, citrusových bioflavonoidov - výlučne prírodného pôvodu. Selén chráni organizmus pred množstvom ochorení, je vhodnou prevenciou pred vznikom nádorov, ochraňuje predovšetkým bunky srdca, pečene, pľúc a pohlavných orgánov. Nedostatok selénu môže spoluvyvolať napr. choroby srdca (nižšia hladina pravidelne sprevádza angínu pectoris), opuchy kĺbov (reumatické bolesti, poškodenie chrupaviek), neplodnosť (znižuje sa pohyblivosť a vitalita spermií), alebo problémy so štítnou žľazou.


Kedy Selenitabs pomáha:

  • urýchľuje hojenie rán, oparov, dokonca aj priebeh pásového oparu je miernejší
  • predchádza vzniku nádorov
  • pomáha pri problémoch s oplodnením
  • odporúča sa pri srdcových a kĺbových ochoreniach
  • vhodný pri poruchách centrálneho nervového systému (Parkinsonova a Alzheimerova choroba)
  • pomáha obmedzovať škodlivý vplyv nebezpečných látok, jedovatých splodín a ťažkých kovov
  • predchádza vzniku šedého zákalu

 

Selén a nádory, selén a ochorenia srdca:

     Americká štúdia preukázala, že denné užívanie 200 ug selénu znížilo výskyt rakoviny prostaty o 63%, rakoviny hrubého čreva o 58%, rakoviny pľúc o 46% a klesol výskyt nádorového ochorenia o 39%. Čo sa týka ochranného pôsobenia selénu na srdce, jeho efekt spočíva v tom, že obmedzuje tvorbu krvných zrazenín a zmenšuje tak riziko vzniku srdcových i mozgových príhod. Navyše pomáha zvýšiť pomer "dobrého" HDL cholesterolu ku "škodlivému" LDL cholesterolu, ktorý funkciu srdca ohrozuje.

Obsah v 1 tablete: 252 mg prášku z aceroly (60 mg vitamínu C), 90 mg mrkvovej múčky, 36 mg prášku z hrášku (50 µg selénu), 10 mg citrusových bioflavonoidov, 5 mg prášku z čiernych ríbezlí, 5 mg prášku zo šupiek hrozna, 10 mg zinku, 2,5 mg mangánu v chelátovej forme.

Dávkovanie:

1 tableta denne ráno po jedle. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Balenie: 120 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.