FIN Mag350tabs - prírodný horčík - €19,36|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub protukty
prírodný horčík
výživový doplnok
magnézium
 

Magnézium - Mag375tabs - prírodný horčík

Chýba Vám horčík? Doprajte si ho s Mag350tabs. Výživový doplnok plný prírodného horčíka stimuluje telo pre správny metabolizmus cukrov - magnézium
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 96
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 3 % Bežná cena: 20,00 € Vaša cena: 19,36 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 19 bodov.
Náš odmeňovací systém

Magnézium - Mag375tabs

Prírodný horčík

Mag375tabs je zdrojom prirodzeného horčíka, ktorý je pre človeka dôležitý z hľadiska správneho fungovania celého organizmu. Horčík potrebuje ľudské telo na činnosť pohybovej, nervovej a obehovej sústavy. Spolu s vápnikom udržiava dobrý psychický stav človeka. V dnešnom svete plného nesprávneho stravovania, stresu a častej fyzickej námahy, má takmer každý piaty človek nízku hladinu horčíka a ani si toho nie je vôbec vedomý.

S nedostatkom horčíka sa stretávajú najmä ľudia s nesprávnym stravovaním, pri konzumácii nadmerného množstva kávy, čaju, alkoholu, nesprávnej diéte, počas namáhavej fyzickej práci, pri stresoch a tiež populácia trpiaca diabetesom. V čase, keď telo trpí nízkym obsahom horčíka, býva človek veľmi unavený, podráždený, často sa stretáva s nespavosťou, náladovosťou a depresiami. V extrémnych prípadoch prichádza k svalovým kŕčom, bolestiam hlavy a stratám koncentrácie. Rovnako by si na nízku hladinu horčíka mali dávať pozor ľudia po 50-ke, tehotné a dojčiace ženy, športovci a ženy v menopauze.

Mag375tabs dokonale dopĺňa deficit horčíka, ktorý by ľudia mali prijať zo stravy. Pomáha tak správnemu fungovaniu svalov, kostí, nervov a srdcovému svalu. Podporuje organizmus v boji proti depresiám, únave, podráždenosti a náladovosti. Horčík nájdete hlavne v mandliach, orechoch, banánoch, ale aj v obilí a listovej zelenine. Denný prísun horčíka pre dospelého človeka je 375 mg. U detí je o niečo nižší a to 250 mg. Pre ženský organizmus počas tehotenstva a dojčenia je dôležité prijať až 450 mg horčíka za deň. na základe týchto informácii, by človek musel zjesť väčšie množstvo spomenutých ovocia a zeleniny a to nie je zaručený dostatočný obsah horčíka. 1 tableta Mag375tabs obsahuje až 350 mg horčíka. Zabezpečí tak potrebnú dennú dávku tohto prvku pre organizmus.

 

Prečo je Mag375tabs dôležitý?

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní Mag375tabs cítia lepšie a pocítili aj ďalšie pozitíva.

  • obsahuje dennú dávku horčíka pre dospelého človeka
  • horčík je dôležitý pre správne fungovanie celého organizmu a je nenahraditeľným prvkom
  • pomáha znižovať únavu, vyčerpanie, podráždenie, náladovosť a depresie
  • podporuje správnu činnosť nervových a svalových tkanív, srdca
  • stimuluje telo pre správny metabolizmus cukrov

Zloženie Mag375tabs:

Oxid horečnatý (628,19 mg), sorbitol (444,75 mg), fruktóza (201 mg), protihrudkujúce látky, zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, stearan horečnatý, pomarančovo-citrónová aróma, kyselina citrónová.

Mag375tabs dávkovanie: 1 tableta denne.

Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov a k používaniu ako náhrada rozmanitej stravy.

Balenie: 140 tabliet

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.