Šampón zlepšujúci hustotu vlasov - €21|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kozmetika

kolagen
riedke vlasy
šampón
ako zahustiť vlasy
 

Šampón zlepšujúci hustotu vlasov

Šampón na zahustenie vlasov je elixír na hustejšie vlasy, redukuje vypadávanie vlasov, pre silnejšie husté vlasy. Prírodná kozmetika Colway. Ako zahustiť vlasy
Výrobca:Colway Classic
Kód produktu:CWc31
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 9 % Bežná cena: 23,00 € Vaša cena: 21,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 21 bodov.
Náš odmeňovací systém

Šampón na zahustenie vlasov

Prírodná kozmetika


Problém vypadávanie vlasov postihuje mnohých z nás. Príčinou môže byť veľa faktorov ako napr. Zlá strava a nedostatok živín potrebných pre správny rast vlasov, hormonálne poruchy alebo rôzne zápaly.

Šampón zlepšujúce hustotu vlasov je ďalším revolučným produktom Colway. Jeho výnimočnosť spočíva v použití biologicky aktívne formy diosmínu a to prvýkrát v celej histórii vlasovej kozmetiky.

Vďaka jeho účinkom sme získali možnosť reálneho vplyvu na rast vlasov, diosmín pôsobí na rast vlasu priamo v mieste kde vlas vzniká. Spôsobuje sťahy a uvoľnenie krvných ciev vo vlasovej cibuľke. Výsledkom je lepšie prekrvenie, čo znamená viac živín pre kmeňové bunky vlasov. Vlasy rastú silnejší a zvyšuje sa ich množstvo.

Šampón pre husté vlasy

Šampón zlepšujúce hustotu vlasov Colway narozdiel od iných šampónov na trhu určených na regeneráciu vlasov, pôsobí nielen počas umývania vlasov, ale až do nasledujúceho umývania. Diosmín sú totiž mikronizovanej pevné častice, ktoré zostávajú v póroch pokožky hlavy i po opláchnutí vlasov vodou. Spôsobuje lepšie a dlhotrvajúci prekrvenie vlasových cibuliek a vyditelným výsledkom je zníženie vypadávania vlasov pri česaní - a to už po 2-3 použitiach.

Trvalé zhustnutia vlasov môžete očakávať, až budú všetky živé cibuľky zregenerované a vyrastie z nich nový vlas. Čiže asi po 2-3 mesiacoch, počas ktorých odporúčame používať Šampón zlepšujúce hustotu vlasov Colway - minimálne však dva krát týždenne. Pre lepšie výsledky odporúčame vtierať do pokožky hlavy Prírodný kolagén Graphite Colway, ktorý podporuje účinky šampónu s diosmín.

Výrobok neobsahuje parabény, SLS, SLES ani silikony.Proto neočakávajte silné čistiace a peniace vlastnosti. Je určený predovšetkým osobám s oslabenými vlasovými cibuľkami so sklonom k ​​nadmernému vypadávaniu vlasov.

Účinky:

  • hustejšie vlasy
  • zníženie vypadávanie vlasov
  • silné a zdravé vlasy
     

 

OBSAH: 200 ml