Riňosan čaj-rozbíjač-obličkové kamene-€3,9|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Good Nature

doplnok stravy
obličkové kamene
žlčníkové kamene
rozbijač kameňov
 

RIŇOSAN čaj = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV

Riňosan čaj - Protizápalový vplyv a rozbíja obličkové kamene a žlčníkové kamene, detoxikačný, antispasmatický - protikŕčový, podporuje vylučovanie a trávenie
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN AP09
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 13 % Bežná cena: 4,50 € Vaša cena: 3,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.
Náš odmeňovací systém

Riňosan čaj - Vilcacora + rozbíjač kameňov

Infusion renal

     Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB. Vhodne zvolené byliny vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi predovšetkým na činnosť obličiek a močopohlavného systému.

     Doplnok stravy z juhoamerických bylín Uňa de Gato a Chancapiedra. Túto zmes bylín využíva tradičné domorodé liečiteľstvo natívnych Indiánov predovšetkým ako diuretikum, na ochranu obličiek a močových ciest a na zníženie rizika vzniku močových a obličkových kameňov.
Chancapiedra pôsobí hepatoprotektívne, analgeticky, ako cholagogum a choleretikum (zvyšuje vylučovanie žlče), pôsobí tiež hypotenzívne (diureticky a vylučovaním sodíka), hypocholesterolemicky, ale má aj protizápalový, antibakteriálny a antimutagénny vplyv.
Uňa de Gato má najmä diuretický vplyv (preto sa využíva ako podpora pri močových zápaloch a kameňoch), má antioxidačný, protizápalový, antibakteriálny a protinádorový vplyv, pripisuje sa mu aj adaptogénny vplyv.

Zloženie: zmes sušených bylín Uncaria tomentosa Willd. D.C. a Phyllantus niruri L.

Pôsobenie čaju Riňosan:

  • protizápalový vplyv
  • pomáha obmedziť tvorbu obličkových a žlčníkových kameňov,
  • detoxikačne
  • antispasmatický - protikŕčový vplyv
  • podporuje vylučovanie a trávenie

 

Indikácie a použitie - Riňosan pomáha ľahšie zvládnuť:

  • obličkové a žlčníkové kamene,
  • zápalové ochorenia tráviaceho traktu,
  • zápaly pečene, obličiek a močových ciest,
  • prevencia žlčníkových a obličkových kameňov a zápalových komplikácií pri ich tvorbe.

Užívanie a dávkovanie:

2 polievkové lyžice na 600 ml vody, pripraviť nálev a piť cez deň, odporúča sa dlhodobé užívanie minimálne jeden mesiac. Deti od 3 rokov 2 x 100 ml denne.

Kontraindikácie: hormonálna liečba, transplantácia darcovského tkaniva či orgánov, autoimúnne choroby, práve prebiehajúce očkovanie či vakcinácia, tehotenstvo, rádio- či chemoterapia.

Použitie a špeciálne upozornenie: zmes sa používa hlavne na podporu zvládnutia  všetkých typov zápalov obličiek a močových ciest, či už spojených s tvorbou kameňov alebo nie. Pôsobí ako veľmi účinná podpora detoxikácie obidvoch orgánov.

Balenie: 50 g sušenej zmesi bylín. 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.