SHIITAKE - posilnenie imunity - €23,90|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Good Nature

shitake
podpora imunity
protinádorové pôsobenie
výživové doplnky
 

SHIITAKE - posilnenie imunity

Antibakteriálny vplyv, podpora imunity, kardiovaskulárne pôsobenie, prírodný zdroj minerálov a vitamínov, protinádorové pôsobeniem žlčníkové kamene - shiitake
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN IH05
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 19 % Bežná cena: 29,56 € Vaša cena: 23,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 23 bodov.
Náš odmeňovací systém

SHIITAKE, 90 tabliet po 500mg sušenej huby

 

Výživové doplnky

teraz zľava 25%!

Domovinou tejto lupeňovej drevnej huby s hnedými klobúkmi červenkastého nádychu a belavými šupinami je Japonsko, Čína a ázijské štáty s miernym podnebím. Ako potravina s blahodárnymi účinkami sa používa v Japonsku a Číne už tisíce rokov. Prvé písomné odkazy siahajú až do roku 199 n.l. V 14. storočí o nej tvrdí čínsky lekár Wu Jue, že táto potravina má uplatnenie i ako liečivo u ochorení horných dýchacích ciest, slabého obehu krvi, ochoreniach pečene, vyčerpaní a slabosti, pre podporu energie a prevencie stárnutia.

Shiitake a použitie:

  • Antibakteriálne pôsobenie - inhibičný efekt na Staphylococcus aureus, Bacillus subtilis a Escherichia coli
  • Podpora imunity - napr. pri oslabenej imunite, civilizačných chorobách, alergiách, pri nádchach a nachladnutiach (zvyšuje koncentráciu interferonu), podpora organizmu starších osôb, preventívna podpora u mladších osôb (prepracovanie, vyčerpanie)
  • Kardiovaskulárne pôsobenie - pri chronicky vysokých hladinách cholesterolu (prevencia arteriosklerózy) a lipidov, podporuje znižovanie vysokého krvného tlaku, pri chudokrvnosti (anémia)
  • Prírodný zdroj minerálov a vitamínov - obsahuje draslík, fosfor, železo, zinok, vápnik, meď, horčík, mangán, germánium, stroncium, vitamíny B2 (riboflavín), C,D2, približne 30 enzýmov a cez 10 esenciálnych aminokyselín, proteíny a vlákninu
  • Imunomodulačné a protinádorové pôsobenie - napr. zvyšovaním fagocytickej aktivity makrofágov, stimuláciou T-helper a NK buniek, podpora pri chemoterapii a radioterapii na zníženie vedľajších účinkov liečby. Hepatoprotektívny vplyv, pomáha zvládať žlčníkové kamene, žalúdočné potiaže a vredy - komplexnej podpory je možné dosiahnuť v kombinícii s Reishi a Coriolusom.

Zloženie 1 tablety:

500 mg Húževnatec jedlý, Shiitake, Prídavné látky: škrob, maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý

Obsah: 90 tabliet á 750 mg, každá obsahuje 500 mg biomasy

Dávkovanie:

Doporučené denné dávkovanie je 2-6 tabliet. 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.