Probiosan Inovum, 60 kps. - €17,90|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Ďalšie stravné doplnky

výživový doplnok
tráviace ťažkosti
probiotiká
podpora imunity
 

Probiosan Inovum , 60 kapsúl

Výživový doplnok Probiosan Inovum obsahuje inulín a probiotické kultúry. Na tráviace ťažkosti hlavne čreva, alergie, podpora imunity, liečba antibiotikami
Výrobca:ENERGY
Kód produktu:EN 50
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 4 dni
Ušetríte: 4 % Bežná cena: 18,60 € Vaša cena: 17,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 17 bodov.
Náš odmeňovací systém

Probiosan Inovum

Doplnky výživy


Probiosan Inovum je bioinformačný prípravok obsahujúci komplex probiotických bakterií, inulín, betaglukány a kolostrum.

Probiosan Inovum priaznivo pôsobí predovšetkým na črevá a ich funkciu, podporuje imunitný systém a je prínosom pri všetkých alergických ochoreniach.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Veľká časť ľudskej populácie môže mať zdravotné ťažkosti, ktoré súvisia so zlou črevnou mikroflórou.

Najčastejšími dôvodmi sú znečistené životné prostredie, nesprávne stravovanie, stres alebo nadmerné užívanie antibiotík. Patogénne mikroorganizmy postupne prevažujú nad prirodzenou črevnou mikroflórou a poškodzujú organizmus. Hovoríme o črevnej dysbióze. Najčastejšie ide o hnilobné baktérie a plesne (candida albicans). účinok týchto patogénnych kmeňov sa prejavuje nielen ako zažívacie ťažkosti vo forme hnačky, zápchy, plynatosti a nechutenstva, ale aj obmedzením vstrebávania živín, vitamínov a minerálov. Bakteriálne toxíny prestupujú cez črevnú stenu do krvi, oslabujú organizmus, poškodzujú imunitný systém a môžu spôsobovať psychické ochorenia.

 

Účinky a použitie Probiosanu Inovum

  • zažívacie ústrojenstvo a črevá – hnačky infekčné, cestovateľské, po rádioterapii a chemoterapii; zápcha najmä u seniorov, črevné zápaly, zápach z úst
  • posilnenie imunity – zvýšením aktivity bielych krviniek a tvorbou protilátok 
  • alergické ochorenia dychové a kožné – alergická nádcha, alergický zápal spojiviek, astma bronchiale, kožná žihľavka a atopický ekzém, intolerancia laktózy pri alergii na mlieko 
  • liečba antibiotikami – podľa nového odporúčania nasadiť probiotikum súbežne s liekmi, s odstupom 4 hodín od antibiotika 
  • opakované zápaly močového mechúra, gynekologické zápaly  
  • zvýšená hladina cholesterolu 
  • prevencia zubného kazu 
  • vyrovnanie sa so zložitou či nečakanou životnou situáciou

Energetické pôsobenie Probiosanu Inovum podľa princípov tradičnej čínskej medicíny (TČM) ?
Probiosan inovum ovplyvňuje predovšetkým energetickú dráhu hrubého a tenkého čreva, močového mechúra, pečene a žlčníka. 

Zloženie Probiosanu Inovum

Probiotický komplex - tvorí 10 účinných bakteriálnych kmeňov, ktoré sú rozdelené do troch základných skupín. Majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus nielen v čreve, ale aj v celom organizme.

INULÍN

Inulín funguje v hrubom čreve ako tzv. prebiotikum, teda ako zdroj živín pre probiotický komplex.Ppodporuje rast, rozmnožovanie a kolonizáciu prospešných baktérií a zabraňuje rozmnožovaniu baktérií nepriaznivých. Naše telo ho nedokáže rozložiť, takže priaznivo pôsobí aj ako vláknina na správne vyprázdňovanie, proti hnačke a na posilnenie imunitného systému.

BETAGLUKÁNY - EXTRAKT Z HLIVY USTRICOVEJ

betaglukány sú veľmi účinné a dobre preskúmané prírodné látky na posilnenie imunitného systému. preventívne pôsobia proti infekčným ochoreniam, vrátane kvasinkových infekcií. Urýchľujú pooperačnú a poúrazovú rekonvalescenciu a ako silný antioxidant chránia organizmus aj pred rôznymi druhmi žiarenia. najkvalitnejšie zdroje glukánov sú huby. Účinné látky v probiosane inovum pochádzajú z huby, hlivy ustricovej.

KOLOSTRUM (MLEDZIVO)

Kolostrum je tekutina, ktorá vzniká v mliečnych žľazách hneď po pôrode. Obsahuje informácie týkajúce sa všetkých dôležitých oblastí sebaobrany tela (imunity aj psychickej odolnosti), má všetky údaje potrebné na prežitie. u dospelého človeka pomáha vyrovnať sa s realitou, posilňuje imunitu a psychickú odolnosť, spresňuje orientáciu a zmysly, na ktorých je závislá orientácia, najmä zrak. Výrazne skracuje priebeh detských infekčných ochorení (kiahne). Probiosan inovum obsahuje kolostrum produkované v bio kvalite.

 

Odporúčané dávkovanie:

Dávkovanie: 1 kapsuly 2–3× denne 
Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka.

Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Balenie: 60 kapsúl

Upozornenie: Nie je určené pre deti. užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.
Spôsob skladovania: Uschovávajte uzatvorené, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°c. po rozmiešaní zmesi s vodou odporúčame prípravok uschovávať v chladničke. chráňte pred mrazom. ukladajte mimo dosahu detí.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.