Liquid ChloropHeal tekutý chlorofyl-29,95€|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Young pHorever, Zázračné pH

chlorofyl
výživový doplnok
odkyslenie organizmu
lucerna siata
 

Liquid ChloropHeal (tekutý chlorofyl), 120ml

Chlorofyl v tekutej forme - pomoc pre: odkyslenie organizmus, alkalizácia vnútorného prostredia - Liquid ChloropHeal - výživový doplnok - krv zelených rastlín
Výrobca:AlkalineCare
Kód produktu:ypH2
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 12 % Bežná cena: 34,00 € Vaša cena: 29,95 €

Liquid ChloropHeal  

Tekutý chlorofyl, kvapky 120ml

Chlorofyl býva často označovaný ako krv zelených rastlín. Nie je preto ničím zvláštnym, že je výbornou zložkou pre stavbu ľudskej krvi. Bunka chlorofylu a bunka hemu, ktorý tvorí centrálne zložku krvi obsiahnutú v hemoglobíne, sú v zásade identické vo svojej konštrukcii. Rozdiel spočíva v tom, že v centre častice hemu sa nachádza železo a v centre častice chlorofylu sa nachádza horčík. Táto takmer identická štruktúra robí, že chlorofyl je veľkým stavebníkom pre krvi.

Výskumy Dr. Younga ukazujú, že konzumácia chlorofylu pochádzajúceho zo zelenej zeleniny zvyšuje množstvo červených krviniek a rovnako tak zlepšuje ich kvalitu. Možno to vidieť v priebehu klinického testu CBC : zvyšuje sa množstvo červených krviniek a hemoglobínu. To znamená, že tekutý chlorofyl je jedným z najúčinnejších spôsobov pre účinnú krvotvorbu .
 

Zloženie a uživanie Liquid ChloropHeal

Zložka: výťažok z lucerny
Spôsob užívania: Premiešajte 10 -15 kvapiek denne s vodou alebo so zelenými nápojmi Young Phorever.
Skladujte v suchom a chladnom mieste .
Objem: 120 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.