Mycelcaps, 80 kapsúl - €77,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

Mycelcaps, 80 kapsúl

Posilnenie obranyschopnosti, odolnosť tela voči infekciám, ochrana pred nádormi, zvýšenie odolnosti voči stresu, pri zlej cirkulácii krvi - Výživový doplnok
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 58
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 13 % Bežná cena: 88,00 € Vaša cena: 77,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 77 bodov.
Náš odmeňovací systém

Mycelcaps - Buduje silný imunitný systém

Výživové doplnky


      Mycelcaps je najefektívnejší prírodný prípravok, preverený tisícročnou skúsenosťou východoázijskej medicíny. Výnimočné vlastnosti húb Shiitake, Maitake a Red Reishi vysledovali pri svojej praxi poprední lekári, ktorí pôsobili pri cisárskych dvoroch v starej Číne a v Japonsku. Skúsenosti mnohých generácií dali ľudstvu obrovský dar: prírodný prostriedok Mycelcaps s dokonalými stimulačnými a regeneračnými vlastnosťami, ktoré spomaľujú stárnutie a posilňujú imunitný systém.

      Zdroj zdravia, vitality a silného imunitného systému je získaný z kultúry húb Shiitake, Maitake a Red Reishi. Tieto huby obsahujú množstvo mimoriadne cenných látok, ktoré priaznivo ovplyvňujú náš organizmus. Aktívne pôsobia na aktivitu prirodzených buniek, ktoré ničia nielen baktérie, ale aj bunky, ktoré fungujú abnormálne a poškodzujú imunitný systém tela.

 

Kedy Mycelcaps pomáha:

  • posilňuje obranyschopnosť organizmu
  • zlepšuje odolnosť tela voči infekcii a iným chorobám
  • podporuje podstatné zvýšenie aktivity NK buniek, ktoré chránia organizmus
  • obrana organizmu proti nádorovému ochoreniu
  • podporný prostriedok proti rôznym faktorom znečisteného životného prostredia
  • zvyšuje odolnosť proti stresu a celkovému starnutiu organizmu
  • vhodný ku zníženiu rizika pri zlej cirkulácii krvi

 

V čom spočíva tajomstvo Mycelcaps?

      Štúdie ukázali, že Mycelcaps môže preukázateľne podporiť produkciu a zvýšiť aktivitu NK buniek. NK bunky majú prudkú aktivačnú schopnosť k likvidácii niektorých zhubných substancií alebo baktérií a niektorých abnormálnych buniek, ktoré nevykonávajú normálnu funkciu, čím poškodzujú imunitný systém a organizmus ako taký. Preto je dôležité udržovať optimálnu hladinu NK buniek v tele. Výskumy, ktoré boli prevádzané s Mycelcapsom jednoznačne preukázali jeho efektivitu pri posilnení imunity organizmu.
 

Obsah v 1 kapsuli: 200,25 mg extraktu z húb Shiitake, Maitake, Red Reishi


Dávkovanie:

2 kapsule denne. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Balenie: 80 kapsulí


 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.