Mycelcaps, 80 kapsúl - €86|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

imunitný systém
výživový doplnok
stres
ochrana pred nádormi
 

Mycelcaps, 80 kapsúl

Posilnenie obranyschopnosti, odolnosť tela voči infekciám, ochrana pred nádormi, zvýšenie odolnosti voči stresu, pri zlej cirkulácii krvi - Výživový doplnok
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 58
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 2 % Bežná cena: 88,00 € Vaša cena: 86,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 86 bodov.
Náš odmeňovací systém

Mycelcaps - Buduje silný imunitný systém

Výživové doplnky


      Mycelcaps je najefektívnejší prírodný prípravok, preverený tisícročnou skúsenosťou východoázijskej medicíny. Výnimočné vlastnosti húb Shiitake, Maitake a Red Reishi vysledovali pri svojej praxi poprední lekári, ktorí pôsobili pri cisárskych dvoroch v starej Číne a v Japonsku. Skúsenosti mnohých generácií dali ľudstvu obrovský dar: prírodný prostriedok Mycelcaps s dokonalými stimulačnými a regeneračnými vlastnosťami, ktoré spomaľujú stárnutie a posilňujú imunitný systém.

      Zdroj zdravia, vitality a silného imunitného systému je získaný z kultúry húb Shiitake, Maitake a Red Reishi. Tieto huby obsahujú množstvo mimoriadne cenných látok, ktoré priaznivo ovplyvňujú náš organizmus. Aktívne pôsobia na aktivitu prirodzených buniek, ktoré ničia nielen baktérie, ale aj bunky, ktoré fungujú abnormálne a poškodzujú imunitný systém tela.

 

Kedy Mycelcaps pomáha:

  • posilňuje obranyschopnosť organizmu
  • zlepšuje odolnosť tela voči infekcii a iným chorobám
  • podporuje podstatné zvýšenie aktivity NK buniek, ktoré chránia organizmus
  • obrana organizmu proti nádorovému ochoreniu
  • podporný prostriedok proti rôznym faktorom znečisteného životného prostredia
  • zvyšuje odolnosť proti stresu a celkovému starnutiu organizmu
  • vhodný ku zníženiu rizika pri zlej cirkulácii krvi

 

V čom spočíva tajomstvo Mycelcaps?

      Štúdie ukázali, že Mycelcaps môže preukázateľne podporiť produkciu a zvýšiť aktivitu NK buniek. NK bunky majú prudkú aktivačnú schopnosť k likvidácii niektorých zhubných substancií alebo baktérií a niektorých abnormálnych buniek, ktoré nevykonávajú normálnu funkciu, čím poškodzujú imunitný systém a organizmus ako taký. Preto je dôležité udržovať optimálnu hladinu NK buniek v tele. Výskumy, ktoré boli prevádzané s Mycelcapsom jednoznačne preukázali jeho efektivitu pri posilnení imunity organizmu.
 

Obsah v 1 kapsuli: 200,25 mg extraktu z húb Shiitake, Maitake, Red Reishi


Dávkovanie:

2 kapsule denne. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Balenie: 80 kapsulí


 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.