TRITON = Cordyceps+Reishi+Shiitake - €22,9|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Good Nature

cordyceps
reishi
shiitake
výživové doplnky
 

TRITON = Cordyceps+Reishi+Shiitake - 90 tabliet po 500 mg

Triton je novou kombináciou troch liečivých húb v rovnakom pomere: Cordyceps (Cordyceps sinensis), Reishi (Ganoderma lucidum) a Shitake (Lentinula edodes).
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN IH07
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 29 % Bežná cena: 32,30 € Vaša cena: 22,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 22 bodov.
Náš odmeňovací systém

TRITON - Cordyceps+Reishi+Shiitake - 90 tabliet po 500mg

Výživové doplnky

Liečivé huby

      Na Západe bývaju liečivé huby často považované za jednoduchý potravinový doplnok. V čínskej medicíne je tomu naopak, pretože ich kombinovanie s ďalšími bylinami či hubami má veľmi dlhú históriu. Pri používaní bylín z hľadiska čínskeho celostného prístupu sa často zdá, že požadovaného prístupu sa najlepšie dosiahne kombináciou špecifických vlastností niektorých z nich, za iných okolností sa byliny pridávajú do receptúry na vyváženie nežiadúcich účinkov (v kontexte konkrétneho stavu) iných bylín v recepte, alebo skutočne i na pôsobenie proti možným vedľajším účinkom receptu.

Triton je novou kombináciou troch liečivých húb v rovnakom pomere: Cordyceps (Cordyceps sinensis), Reishi (Ganoderma lucidum) a Shitake (Lentinula edodes). Uvedené huby sú si svojimi účinkami veľmi blízke, každá z nich má v rámci prípravku špecifické pôsobenie, a tak potencuje jeho celkový účinok.

Cordyceps

z hľadiska čínskeho celostného pohľadu pomáha posilniť pľúca a obličky, čchi a krv. Je jinový a jangový zároveň, z čoho plynie dôležitá vlastnosť vyživovania esencie.

Reishi

z hľadiska čínskeho celostného pohľadu vstupuje do dráh žalúdku, sleziny, pľúc a srdca. Dopĺňa čchi, vyživuje krv a utišuje ducha.

Shitake

zosiľuje účinok prípravku v doplňovaní čchi a krvi, napomáha tiež regulácii vlhkosti, ktorá často sprevádza oslabenie čchi a krvi.


Zloženie 1 tablety:
167 mg Cordyceps sinensis, 167 mg Ganoderma lucidum, Red Reishi, 167 mg Lentinula edodes, Shiitake.
Prídavné látky: maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý.

Obsah: 90 tabliet á 750 mg, každá obsahuje 500 mg biomasy

Dávkovanie: Doporučené denné dávkovanie je 2-6 tabliet.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.