Koenzým Q10 a suchý olej squalane - €8,49|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Suché oleje - Squalane SALOOS

koenzym Q10
Saloos kozmetika
squalane
omladí pleť
 

Koenzým Q10 a suchý olej squalane

Squalane a koenzým Q10 - elixír mladosti vyhladí vrásky, hydratuje pokožku, omladí pleť - Prírodná kozmetika, esenciálne oleje a rastlinné oleje
Kód produktu:SA31
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 21 dní
Ušetríte: 17 % Bežná cena: 10,19 € Vaša cena: 8,49 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.
Náš odmeňovací systém

Suchý olej squalane  a koenzým Q10

BIO oleje

 
Bio rastlinný elixír Squalane & Q10 je jedinečná vysoko účinna anti-age starostlivosť s preukázateľným viditeľným účinkom na redukciu vrások a remodeláciu pleti. Obsiahnutá patentovaná látka Lift Oleoactif® pomáha napnúť pleť, vyplniť vrásky, vyhladiť pokožku a celkovo omladiť. Obsiahnutý koenzým Q10 podporí tvorbu energie v bunkách, neutralizuje voľné radikály a chránia pokožku pred oxidačným stresom, ktorý ju poškodzuje. Tento účinný olejový komplex je samozrejme doplnený o kvalitné rastlinné oleje lisované za studena 100% prírodné esenciálne oleje a jeho súčasť tvorí Squalane známy tiež ako "suchý olej", ktorý dodá pleti hĺbkovú hydratáciu a stará sa o ňu bez pocitu mastnoty.
 

Zloženie: 

  • Rastlinné oleje: Squalane, bio arganový, bio šípkový a ďalšie
  • Patentaná látka: Lift Oleoactif®
  • Q10, mrkvový extrakt
  • Esenciálne oleje: ruža, santalové drevo, geránia a ďalšie
 

Bio rastlinný elixír

Príroda nám poskytuje už od pradávna svoje cenné dary. Tieto drahocenné poklady často bývajú ukryté v pre nás bežných veciach. Sú to práve stonky, kvety, listy, plody, ktoré nám poskytujú svoje blahodarné účinky a dovoľujú nám tak čerpať silu prírody a starať s ňou o našu krásu. Bio olejové elixíry sú vytvorené starostlivým výberom surovín, ktorý tvorí len tie najcennejšie a najúčinnejšie rastlinné oleje. Ich základ tvorí 100% Squalane, ktorý elixíru dodáva štruktúru "suchého oleja". Bio olejové elixíry poskytnú pokožke maximálnu starostlivosť, regeneráciu a starostlivosť. Ich pravidelné používanie vdýchne život vašej unavenej pleti.
 


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.