Kamélia a suchý olej squalane - €8,49|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Suché oleje - Squalane SALOOS

squalane
kamélia
arganový olej
pigmentové škvrny
 

Kamélia a suchý olej squalane - elixír

Squalane a Kamélia redukujú pigmentové škvrny na pokožke, regenerujú pokožku. Elixír pre krásnu pleť - obsahuje aj arganový olej - Bio kozmetika
Kód produktu:SA30
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 21 dní
Ušetríte: 17 % Bežná cena: 10,19 € Vaša cena: 8,49 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.
Náš odmeňovací systém

Elixír squalane a kamélia

Prírodná kozmetika

 

Anti-age elixír, vhodný pre všetky typy pleti a mimoriadne vhodný na vrásky. Vyhladzuje pokožku a poskytuje jej intenzívnu regeneráciu. Vdýchne život unavenej pleti, upokojí ju, vyživí a prispeje k jej vitálnemu vzhľadu. Pomáha redukovať tmavé škvrny a zjednocovať tón pokožky. Unikátne zloženie squalan s výživnými a regeneračnými rastlinnými olejmi: Squalan, Kamélia, Argan, Karotka a ďalšie. Tieto vzácne oleje spolu s patentovanou látkou Bright Oleoactif®, zanechá pleť zdravú, krásnu a sviežu.

Zloženie:

  • Rastlinné oleje: Squalane, bio Kaméliový a bio arganový
  • Extrakty: mrkvový a rakytníkový extrakt
  • bright Oleoactif®
  • Esenciálne oleje: lemon myrta, kadidlovník, bergamot bez kumarínu a ďalšie
 

Bio rastlinný elixír

Príroda nám poskytuje už od pradávna svoje cenné dary. Tieto drahocenné poklady často bývajú ukryté v pre nás bežných veciach. Sú to práve stonky, kvety, listy, plody, ktoré nám poskytujú svoje blahodarné účinky a dovoľujú nám tak čerpať silu prírody a starať s ňou o našu krásu. Bio olejové elixíry sú vytvorené starostlivým výberom surovín, ktorý tvorí len tie najcennejšie a najúčinnejšie rastlinné oleje. Ich základ tvorí 100% Squalane, ktorý elixíru dodáva štruktúru "suchého oleja". Bio olejové elixíry poskytnú pokožke maximálnu starostlivosť, regeneráciu a starostlivosť. Ich pravidelné používanie vdýchne život vašej unavenej pleti.


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.