Kelp Star - morské riasy - €9.80|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Výživové doplnky STARLIFE

kelp
morské riasy
výživový doplnok
chudnutie
 

Kelp Star

Morská riasa Kelp na detoxikáciu tela, stará sa o štítnu žľazu, chudnutie, cholesterol, imunitný systém, detoxikácia organizmu - Výživové doplnky
Výrobca:Starlife
Kód produktu:SL82
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 15,00 € Vaša cena: 12,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.
Náš odmeňovací systém

KELP STAR

morské riasy - výživový doplnok

Kelp Star je prípravok z morskej riasy bohatej na vitamíny, aminokyseliny a minerálne látky. Zbierajú sa z lodí pomocou veľkých hákov. Horné časti riasy sa odsekávajú špeciálnymi nožmi, zvyšok sa poseká, vyčistí, pomelie a suší na prášok alebo lisuje na tablety. Obsahuje veľké množstvo minerálnych látok a stopových prvkov, najmä jód, ktorý je potrebný pre správnu funkciu štítnej žľazy. V sušenom stave obsahuje desaťnásobne viac jódu ako čerstvom stave. Prášok z jódu sa využíva ako korenie. V Číne v 13. storočí bol vydaný príkaz na jej spotrebu kvôli udržaniu zdravia obyvateľstva.

Jód normalizuje vylučovanie tyroidu. Ak je v strave nedostatok jódu, spomalí sa činnosť štítnej žľazy, čo môže viesť k mnohým poruchám. Ak je štítna žľaza málo aktívna, môžu nastať problémy ako suchá pokožka, náchylnosť na nádchy, suché a lámavé nechty, únavu a pomaly rastúce nechty. Kelp Star dodáva štítnej žľaze jód, čím urýchľuje metabolizmus, čo má kladný vplyv na premenu potravy na energiu. Zvyšuje sa zároveň telesná teplota a dochádza k úbytku váhy. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí sú citliví na chladné počasie.

Kelp môže nahradiť či doplniť jodidovanú soľ pri liečbe a prevencii strumy, čo je zväčšenie štítnej žľazy nedostatkom jódu. Obsahuje cukry a škroby. Cukor sa nazýva manitol, no nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Preto je vhodná pre diabetikov. Obsahuje aj menšie množstvo vitamínov A, B, a C, bielkovín a tukov. Čerstvý kelp bol kedysi zdrojom vitamínu C pre Eskimákov.

Nedávne štúdie dokázali súvislosť medzi rakovinou prsníka a vaječníkov a nízkym obsahom jódu vo výžive. Boli porovnávané dve skupiny japonských žien: jedna skupina, žijúca v USA, a druhá skupina žijúca v Japonsku. V USA žijúce Japonky mali rovnaký výskyt rakoviny prsníka a vaječníkov ako americké ženy, avšak u Japoniek, žijúcich v Japonsku, kde je tradičná strava bohatá na morské živočíchy, ryby a riasy, sa prejavilo veľmi málo prípadov sledovaných typov rakoviny. Štúdia ukázala, že znížený príjem jódu má za následok zvýšenie hladiny estradiolu, čo je typ estrogénu, ktorý zvyšuje riziko nádorov prsníka a maternice, a naopak došlo k zníženiu hladiny estriolu, čo je estrogén, ktorý pôsobí ako ochrana.

Účinky Kelp Star:

 • má detoxikačné účinky
 • prírodný zdroj vitamínov, minerálov a stopových prvkov
 • povzbudzuje obranyschopnosť organizmu
 • udržuje správnu funkciu štítnej žľazy
 • zvyšuje koncentráciu
 • urýchľuje metabolizmus
 • podporuje úspešnosť redukčných diét
 • zlepšuje stav suchej kože a lámavých nechtov
 • pomáha znižovať horúčku
 • pôsobí preventívne proti nádorovému bujneniu
 • zmierňuje nadmerné potenie

Soli morskej riasy viažu na seba rádioaktívne látky a odvádzajú ich von z organizmu. Pre ľudí, ktorí nemajú problémy so štítnou žľazou je odporúčaná aj ako pomocník pri chudnutí.

Dávkovanie: 1 tableta denne. Deti od 3 do 12 rokov 1 tableta každý druhý deň.

Obsah balenia: 60 tabliet

Cena: Závisí od spôsobu spracovania a dostupnosti zložky

Zloženie: Kelp (morská riasa) 220 mg (168 µg jódu, 110% RDA). RDA - odporúčaná denná dávka

Upozornenie: Nevhodné pre osoby trpiace tyreotoxikózou (nadmerná činnosť štítnej žľazy – vysokým obsahom hormónu štítnej žľazy v krvi). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.