Grepofit (Energy) - €15.90|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Ďalšie stravné doplnky

extrakt z grapefruitových jadierok
výživový doplnok
echinacea
šalvia
 

Grepofit (Energy)

Grepofit - extrakt z grapefruitových jadierok , echinacea, ibištek a šalvia. Výživový doplnok má skvelé účinky pri vírusových a bakteriálnych infektoch
Výrobca:ENERGY
Kód produktu:EN23
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 14 % Bežná cena: 20,80 € Vaša cena: 17,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 17 bodov.
Náš odmeňovací systém

Grepofit, 135 kapsúl

Výživové doplnky

- bioinformačný prípravok s vyváženou kombináciou extraktu z grapefruitových jadierok, Echinacey, ibišteka sudánskeho a silice šalvie lekárskej

Kombinácia najúčinnejších prírodných antivírusových látok. 

Grepofit ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, pľúc, pečene, osrdcovníka a troch žiaričov.

 

Použitie Grepofit-u:

  • pri vírusových a bakteriálnych infektoch ako je chrípka, angína, nádcha, ale aj infekcie močových ciest.
  • utišuje kašeľ a bolesť v krku
  • aktivuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia
  • rieši gynekologické problémy - najmä zápaly a výtoky
  • pomáha pri žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice
  • potláča plesne v organizme a na pokožke

Oproti liečbe syntetickými antibiotikami je pôsobenie tohto prípravku bez vedľajších nežiaducich účinkov. Nenarúša zdraviu prospešnú bakteriálnu flóru v črevách, ale naopak potláča pôsobenie škodlivých črevných baktérií.

Pozn.: Jedna kapsula Grepofitu zodpovedá cca 25 kvapkám liehových produktov s podobným pôsobením, ktoré dostať na súčasnom trhu. 

Zloženie Grepofit-u:

Extrakt z grapefruitových jadier – ide o jedinečnú substanciu s antibiotickými účinkami, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a plesní. Obsahuje vysoké množstvo bioflavonoidov, ktoré uľahčujú trávenie, očisťujú organizmus, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú odolnosť slizníc. Zlepšuje kvalitu cievnej steny a zabraňuje jej krehkosti, čo je zjavné najmä u jemných kapilár. Zabraňuje aj zhlukovaniu krvných doštičiek a vzniku krvných zrazenín, čím efektívne pôsobí pri prevencii vzniku trombóz a infarktu myokardu.

Echinacea purpurea – echinacea má množstvo liečivých účinkov. Pri vonkajšej aplikácii dobre hojí rany, ale oveľa významnejšie je jej vnútorné užívanie s preukázateľným vplyvom na zvyšovanie nešpecifickej imunity organizmu. Vykazuje značnú antimikrobiálnu aktivitu, a to nielen proti baktériám, ale aj proti vírusom.

Ibištek sudánsky – celkové pôsobenie byliny je protizápalové a dezinfekčné, najmä v oblasti tráviaceho a močového traktu. Ibištekový extrakt má spazmolytické (kŕče tlmiace) účinky vo svalstve maternice a čriev, čo sa dá využiť pri liečbe hnačkových ochorení s kŕčmi, ale aj pri bolestivej menštruácii. Extrakt celkovo osviežuje organizmus, znižuje vysoký krvný tlak bez vedľajších účinkov a má vynikajúce výsledky pri prevencii artériosklerózy, pretože znižuje hladinu cholesterolu a zamedzuje jeho usadzovaniu v tepnách.

Šalvia lekárska – pôsobenie silice zo šalvie je veľmi široké. Pôsobí protizápalovo, baktericídne, mierne močopudne, zvieravo, a je osvedčeným prostriedkom proti hlístam. Antibiotický efekt sa využíva pri liečbe zápalov močových ciest, krčných lymfatických uzlín, ústnej dutiny, pri angíne, gynekologických zápaloch alebo zápaloch zažívacieho ústrojenstva.

Bioinformácie – sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

 

Odporúčané dávkovanie:

2 kapsuly 1–3x denne

V akútnych prípadoch 2 kapsuly každú hodinu (maximálne 12 kapsúl denne)

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka.

Počas užívania prípravku zvýšte príjem tekutín.

 

Upozornenie:

Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na včelie a sójové produkty.

Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Ukladajte mimo dosahu detí!

Skladujte na suchom a tmavom mieste, pri teplote 10–20 °C, chráňte pred mrazom.

Obsah: 135 kapsúl

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.