GANODERMA BLACK COFFE STAR 180g - €57,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

COFFEE STARLIFE

ganoderma
čierna káva
dlhovekosť
búšenie srdca
 

GANODERMA BLACK COFFE STAR 180g

Čierna káva Ganoderma - kava arabica s obsahom huby reishi na dlhovekosť, búšenie srdca, podpora imunity, alergie, trávenie, aj dýchacie cesty - všeliek :-)
Výrobca:Starlife
Kód produktu:SL529
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 12 % Bežná cena: 68,45 € Vaša cena: 60,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 60 bodov.
Náš odmeňovací systém

Ganoderma black coffee star

Doplnky stravy

Lahodná káva arabica s obsahom huby ganoderma (reishi)
 
Káva patrí medzi výrazné antioxidanty, prekrvuje mozog, čím má na organizmus povzbudzujúce účinky. Podporuje koncentráciusústredenosť, káva pomáha odstraňovať únavu. Zvyšuje poznávacie – kognitívne schopnosti, káva však udržiava v bdelom stave nielen mozog, ale podporuje okrem psychickej i fyzickú výdrž.

Kofeín, najdôležitejšia látka nachádzajúca sa v káve, pôsobí priamo na mozog a na podporu jeho funkcií. Chráni však aj srdce, obličky a jej pozitívnym účinkom neunikne ani Alzheimer – chráni organizmus pred jeho vznikom. Káva obsahuje kávové kyseliny, alkaloidy, vlákninu, horčík, draslík, sacharidy, bielkoviny, vodu a tuk. Antioxidačné účinky však káve dodávajú látky zvané polyfenoly – práve tie chránia organizmus pred účinkom voľných radikálov a chránia telové bunky.

Káva arabica

Káva arabica patrí medzi druhy kávy s vynikajúcou, jemnejšou, ale kvalitnejšou a intenzívnejšou chuťou a arómou.
Ganoderma lucidum, lesklokôrovka obyčajná je huba známa pod názvom reishi. Huba reishi má viacero prívlastkov – v krajinách ako sú Japonsko a Čína ju považujú za hubu nesmrteľnosti či hubu večnej mladosti, pretože reishi huba má schopnosť chrániť zdravého človeka pred mnohými ochoreniami tým, že posilňuje organizmus a podporuje imunitný systém, čím výrazne predlžuje život a zvyšuje jeho kvalitu.

Reishi - Ganoderma

Reishi patrí medzi jedlé huby, ktoré sú vysoko cenené pre svoj prínos pre ľudský organizmus. Ganoderma významne znižuje vysoký krvný tlak - je to múdra huba, ktorá však svoj hypotenzívny účinok uplatňuje len v prípade, ak je krvný tlak značne zvýšený. Ak je však v rozmedzí normy, hypotenzívny účinok neuplatňuje. Huba ganoderma zlepšuje okysličenie srdca tým, že rozširuje tepny a tým zabezpečuje dostatočný prietok krvi. Je všeobecne vynikajúca a vhodná na srdcovo-cievne ochorenia – zmierňuje búšenie srdca, pomáha pri srdcovej arytmii. Reishi znižuje hladinu cholesterolu. Obsahuje vzácne triterpenoidy, ktoré majú vplyv na zníženie vysokého krvného tlaku. Huba reishi ovplyvňuje zloženie a hustotu krvi, čím pomáha predchádzať vzniku krvných zrazenín. Zodpovedný je za to adenozín, ktorý huba reishi obsahuje – znižovanie vzniku krvných zrazenín vedie k znižovaniu rizika mŕtvice a vzniku ochorení srdca.

Konzumácia huby ganoderma výrazne vplýva i na podporu imunity – jej zložky pôsobia na zvýšenie aktivity lymfocytov, cytozínov a makrofágov, čo má vplyv na aktívne ničenie vírusov, baktérií a na vylučovanie toxických látok z organizmu. Látky, ktoré huba obsahuje, stimulujú a podporujú imunitný systém. V tejto súvislosti má i výrazné antihistaminické účinky, čo znamená, že pôsobí na alergie, zmierňuje príznaky alergie, a alergické reakcie – tlmí kožné príznaky alergie i alergie na lieky. Chráni srdce tým, že znižuje zlý cholesterol a hladinu zlých tukov. So skvalitňovaním cirkulácie krvi má súvis i cukrovka – už počas tohto ochorenia sa vďaka hube ganoderma nemôžu rozvinúť niektoré arteriálne ochorenia. Zbavovaním tela škodlivých látok ganoderma výrazne pomáha i pečeni – konzumácia huby reishi spôsobuje omladenie pečeňových buniek.

Lesklokôrovka obyčajná má vplyv i na trávenie – jej pravidelné užívanie podporuje tvorbu žalúdočnej kyseliny, čím reishi pracuje ako prevencia pri ochoreniach a ťažkostiach žalúdka – chráni pred vznikom vredov, upravuje funkciu črevného traktu – pomáha pri zápche, pri syndróme podráždeného čreva a upravuje stolicu. Konzumácia reishi je vhodná i pri dýchacích ochoreniach – astma či bronchitída, ale i mnohé iné – ganoderma tlmí ochorenia dýchacích ciest.
Sila huby reshi spočíva v tom, že vzácne zložky obsiahnuté v ganoderme nesmerujú svoje účinky na konkrétne ochorenia, ale pomáhajú pri zvyšovaní funkcie celého organizmu.

V Číne je reishi na oficiálnom zozname liekov. Vo voľnej prírode sa táto vzácna huba vyskytuje len veľmi zriedkavo, nájsť je ju možné na odumretých stromoch – na 10 000 stromov pripadá jedna huba. Ganoderma je preto veľmi vzácna a cenená, ale i drahá. V súčasnosti sa preferuje kontrolovaný rast a zber tejto huby, ktorá sa pestuje na špeciálnych farmách. V Číne je v tradičnej medicíne používaná už viac ako 2 000 rokov.

Obsahuje:

  • organické germánium
  • polysacharidy
  • triterpenoidy
  • adenozín
  • vitamíny a minerály.

Má rôzne farby – červená, modrá, fialová, biela, čierna alebo žltá, z nich je pre terapeutické účely najviac cenená červená.

Odporúčané dávkovanie:

Každému podľa chuti, odporúčame 1 odmerku do 150 ml a 90 stupňovej teplej vody (najlepšie z HEALTHY WATER FILTER).
Zloženie: Instantná 100 % káva arabica, Ganoderma lucidum (lesklokôrovka obyčajná, plodnice drevokaznej huby, extrakt).
Jedna 3g dávka (1 odmerka) obsahuje 750 mg Ganodermy lucidum.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.