Ajurvédska káva ASHWAGANDHA - €3,43|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Žlčníkové kamene

čakanka
ajurvedská káva
ašvaganda
ashwagandha
 

Ajurvédska káva ASHWAGANDHA

Ajurvédska káva Ashwagandha pomáha povzbudiť a posilniť imunitu, fyzickú a psychickú kondíciu a pôsobi proti stresu. - bez kofeinu
Kód produktu:ARUN3
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 30 % Bežná cena: 4,90 € Vaša cena: 3,43 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.
Náš odmeňovací systém

Ajurvédska káva AŠVAGANDHA

Zdravé potraviny

Instantná kávovina s himalájskou bylinou Ašvagandha povzbudzuje, posilňuje imunitu, fyzickú a psychickú kondíciu, prispieva k telesnej pohode a zvyšuje odolnosť voči stresu. V ajurvéde má Ašvagandha rovnaké miesto ako žeňšeň v tradičnej čínskej medicíne. Posilňuje koncentráciu a pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu. Ďalšia zložka čakanka lekárska (Cichoria intybus) podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene.

Ashwagandha

Ašvagandha je krík dorastajúci až 1,5 m, pochádzajúci zo západnej Indie. V starých indických spisoch je oslavovaná ako zázračný životodárny prostriedok a tonikum. Tradične bola Ašvagandha cenená ako afrodiziakum a súčasť nápojov lásky. V tantrických rituáloch bola používaná na predľženie erekcie. V ľudovej medicíne sa hojne používa pri rekonvalescencii po ťažkých chorobách, pri fyzickom a duševnom vyčerpaní, nespavosti a pod. Priaznivo ovplyvňuje plodnosť, utišuje zápaly a znižuje krvný tlak. Preukázaný bol tiež pozitívny vplyv koreňa Ašvagandhy na niektoré funkcie mozgu, ako je zlepšenie schopnosti získavania informácií a ich následného uchovania. Ašvagandha má kladné imunostimulačné účinky na aktivitu kostnej drene, podporuje množenie bielych krviniek a sekréciu niektorých enzýmov.

Podľa ajurvédskych textov pomáha AŠVAGANDHA (Withania somnifera) odstraňovať toxíny a nečistoty z telesných energetických kanálov v tele. Je významným životabudičom. Vyživuje všetky tkanivá, vrátane kĺbov a nervov. Zvyšuje kvalitu a množstvo lymfy - prvku, ktorý harmonizuje telo a vedomie. Pomáha tak nielen telesnému očisteniu. Vyvažuje myseľ a zmierňuje následky mentálneho a emocionálneho stresu a prispieva tak k udržaniu pocitu vnútornej pohody.

Čakanka

Ďalšia zložka čakanka lekárska (Cichorium intybus) zvyšuje vylučovanie žlči a podporuje tak trávenie. Napomáha prečisteniu krvi a odbúraniu nečistôt z tela. Je takisto životabudičom.


Ajurvédska káva ašvagandha:

 • neobsahuje kofeín
 • regeneračné a posilňujúce účinky
 • posilňuje fyzickú a psychickú kondíciu, zvyšuje odolnosť voči stresu
 • v ajurvéde má rovnaké miesto ako ženšen v tradičnej čínskej medicíne
 • čakanka podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene
 • je výbornou náhradou kávy alebo čaju, vhodná aj pre dlhodobú konzumáciu

 

Návod na použitie:

1/4 - 1/2 čajovej lyžičky (1g) výrobku zalejeme 1 šálkou teplého alebo studeného mlieka, alebo zalejeme horúcou alebo studenou vodou a prípadne doplníme mliekom v pomere 2:1. Môžeme osladiť podľa chuti.

Dávkovanie:  Najviac 4 x za deň 1 šálku
 

Obsah balenia: 50g

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

avatar

Lucia Kiraľova

mne sa tento produkt strasne paci, ja Ajurvedsku kavu pijem kazdy den a mozem len vrelo odporucat! chuti super a ozaj ma vzdy preberie ;)

 
 

Bylinky na podráždený žlčník a výživové doplnky

 • Pozor na! Údeniny, červené mäso, mastné jedlá, mak, konzervy, surové mäso, smotanové jedlá, tučné mliečne výrobky, sladkosti a čokoláda, plesňové jedlá, príliš korenené aj solené jedlá
 • Vláknina znižuje hladinu cholesterolu v krvi a slúži ako prevencia proti vzniku ochorení gastrointestinálneho traktu 
 • Vitamín C je prírodný antioxidant, ktorý podporuje liečenie všetkých ochorení 
 • Dodržiavajte pravidelný pitný režim
 • Púpavový koreň: púpava lekárska pomáha pri bolestiach žlčníka. Púpava podporuje tvorbu aj vylučovanie žlče 
 • Znížiť vysoký cholesterol v krvi pomocou výživových doplnkov s obsahom polyglukozamínu, vlákniny, ktorá sa získava z pancierov kreviet, fytosterolov, ktoré sú rastlinného pôvodu. Znižujú hladinu zlého cholesterolu a pomáhajú pri úbytku váhy 
 • Kurkuma má protizápalové účinky a zlepšuje trávenie