Ferrofortis B - €17,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

železo
finclub
doplnok stravy pre tehotné
vitamín B
 

Ferrofortis B

Ferrofortis B obsahuje organické železo a vitamíny B - Chudokrvnosť, bledosť, únava, bolesti hlavy, zvýšenie výkonnosti - Doplnok stravy pre tehotné
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 29
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 13 % Bežná cena: 20,00 € Vaša cena: 17,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 17 bodov.
Náš odmeňovací systém

Ferrofortis B - pre tých, čo potrebujú železo

Výživový doplnok

Ferroforte B -Starý názov a balenie

     Ferrofortis B je v našom sortimente jedinečný -ide o bylinný extrakt, ktorý neobsahuje alkohol a jeho základom je šťava z čiernych ríbezlí. Je sladený medom a vďaka svojej sirupovej forme a príjemnej chuti je mimoriadne vhodný hlavne pre deti a nastavajúce mamičky. Tento silný, dobre stráviteľný prípravok je kombináciou železa a vitamínov skupiny B. Výhodou je, že ide výlučne o organické zlúčeniny železa, ktoré sú v ľudskom organizme, na rozdiel od anorganických solí železa obsiahnutých vo väčšine liekov, dobre využiteľné. Prípravok efektívne posilňuje imunitu a je vhodný pre tehotné ženy, ktorým pomáha pri vývoji zdravého plodu.


Kedy Ferrofortis B pomáha:

  • tehotným ženám pomáha pri vývoji zdravého plodu
  • pôsobí ako ochrana pred vznikom a rozvojom chudokrvnosti
  • predchádza symptómom spôsobeným nedostatkom železa (bledosť, únava, bolesti hlavy)
  • prispieva k zvýšeniu výkonnosti
  • posilňuje imunitu
  • doplňuje každodennú potrebu vitamínov skupiny B

Poznámka: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Otvorené balenie sa doporučuje skladovať v chladničke po dobu max. 2 mesiacov.

Obsah:

Extrakt z čiernych ríbezlí, žihľavy, prasličky roľnej, medovky lekárskej, brezy bielokôrej, yzopu lekárskeho, skorocelu kopijovitého, anýzo-fenyklový extrakt, med, sirup, špeciálne kultivované kvasnice. Denná dávka obsahuje 18 mg železa; 1,4 mg vit. B1; 1,6 mg vit. B2; 2,2 mg vit. B6; 3,0 µg vit. B12; 300 µg kyseliny listovej (B9).

Dávkovanie: 15 ml 1x denne pred jedlom.

Balenie: 200 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.