Esenciálne oleje BIO tea tree olej - €4,73|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Éterické oleje SALOOS

tea tree olej
esenciálne oleje
bio oleje
éterické oleje
 

Esenciálne oleje BIO - tea tree olej

Čajovníkový olej alebo tea tree olej sa používa na ošetrenie rán, popáleniny, ekzémy, akné, paradentózu či rôzne zápaly - prírodné antiseptikum
Kód produktu:SA50
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 21 dní
Ušetríte: 17 % Bežná cena: 5,68 € Vaša cena: 4,73 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 4 bodov.
Náš odmeňovací systém

BIO éterický olej

Tea tree - čajovník

Esenciálne oleje 5 ml

Bio saloos olej Tea tree - Silne antiseptický, používa sa na ošetrenie rán, popálenín, akné, ekzémov, zápalov a poranení v ústnej dutine, krvácanie ďasien, paradentóza, uštipnutie hmyzom a oparov, je najpoužívanejšou prírodné antiseptikum.

Čajovníkový olej sa využíva pri problémoch s hornými dýchacími cestami procesom naparovania. Funguje ako prírodné antibiotikum a pomáha liečiť zápaly. Extrakt z čajovníka pôsobí i ako analgetikum, pretože účinne tlmí a zmierňuje bolesť svalovbolesť kĺbov. Čajovníkový esenciálny olej je vhodný na použitie pri problémoch s pokožkou – dokáže pomôcť hnisajúcej rane a pomáha uzdraviť poškodenú pokožku. Pôsobí antimykoticky – je účinný pri plesniach vonkajších, ale pomáha i pri vaginálnych mykózach.

Je vhodný na ošetrenie pokožky pri uštipnutí hmyzom, upokojuje začervenanie a reakcie pokožky. Pomáha pri kožných ochoreniach ako sú najmä akné či vyrážky, ale popasuje sa i s ťažšími formami kožných ochorení – zmierňuje príznaky psoriázy a dermatitídy. Používa sa pri bolestiach – tlmí bolesť hlavy, bolesť kĺbov, bolesť svalov – stačí, ak si postihnuté miesto potriete pár kvapkami oleja. Olej z čajovníka je však účinný i počas prechladnutia, chrípky, pomáha pri suchom kašli, uľahčuje dýchanie. Čajovník bojuje i proti zápachu z úst, ktorého zdrojom ale je poškodený žalúdok a zlé trávenie.

Zloženie:

Čajovník (Melaleuca alternifolia), 100 % esenciálny olej

Spôsob získavania:

parná destilácie – listy

Vôňa:

svieža, drevitá

Použitie:

  • Aromatická lampa: približne 3 – 5 kvapiek oleja podľa veľkosti misky so zapálenou sviečkou. Teplom sa uvoľnia prchavé vonné silice.
  • Masáž a potieranie: 2 – 3 kvapky vmiešajte do nosného rastlinného oleja (približne 3 kvapky oleja na 10 rastlinného oleja).
  • Kúpeľ: 3 – 5 kvapiek oleja zmiešajte so základným olejom a primiešajte do kúpeľa už počas napúšťania vody. V kúpeli zotrvajte aspoň 15 minút.

Upozornenie: Nepoužívajte oleje, ktoré sú neriedené, na pokožku (otestujte si najprv na malej ploche). Nepoužívajte v okolí očí. Skladujte mimo dosahu detí na suchom, tmavom a chladnom mieste. Po použití uzavrite. Neužívajte vnútorne.


Bio esenciálne oleje

100% prírodné Bio esenciálne oleje Saloos sú zárukou najvyššej kvality. Sú vyrobené z najkvalitnejších rastlinných surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva, prípadne zo zberu bylín či plodov rastúcich vo voľnej prírode. Zber prebieha šetrným spôsobom, s prihliadnutím na ochranu životného prostredia, rovnako tak i ich spracovanie.

Esenciálne oleje - éterické oleje

Esenciálne oleje sú vzácnym darom prírody, ktoré sa získavajú len s minimálnym zásahom človeka. Molekuly esenciálnych olejov prechádzajú pľúcami i pokožkou do celého tela, preto je dôležité, aby bol olej naozaj kvalitný a na rýdzo prírodnej báze. Skutočne 100% prírodné BIO esenciálne oleje značky Saloos patrí jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Tieto bio esenciálne oleje priaznivo ovplyvňujú ľudskú myseľ, emócie, nervový a imunitný systém a tiež stimulujú telo k regenerácii. Aromaterapia využíva tieto prírodné vône bio esenciálnych olejov k navodeniu fyzickej, duševnej i emočnej pohody. Dokážu navodiť hrejivú atmosféru miest z celého sveta. Stačí len otvoriť fľaštičku, privoňať a predstaviť si levanduľovej plantáže vo Francúzsku či talianskej citrusové sady. Bio esenciálne oleje sú vhodné na:
  • masáže
  • inhalácie
  • do aromalampy
  • do kúpeľa
  • k obkladom

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.