Esenciálne oleje BIO - lemongrass - €3,18|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Éterické oleje SALOOS

lemongrass
esenciálne oleje
éterické oleje
saloos
 

Esenciálne oleje BIO - lemongrass

Lemongrass olej - vonné oleje osviežia ducha i telo. Aróma lemongrass je vhodná do zafajčeného prostredia, napomáha v koncentrácii
Kód produktu:SA42
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 21 dní
Ušetríte: 36 % Bežná cena: 5,00 € Vaša cena: 3,18 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.
Náš odmeňovací systém

BIO éterický olej - lemongrass

Esenciálný olej 5 ml

Bio Lemongrass - Osviežujúca vôňa povzbudzuje pri dlhodobom zaťažení, napomáha koncentrácii, je vhodný do zafajčeného prostredia, má priaznivé účinky pri výronoch, opuchoch a pomliaždeninách.


Bio esenciálne oleje

100% prírodné Bio esenciálne oleje Saloos sú zárukou najvyššej kvality. Sú vyrobené z najkvalitnejších rastlinných surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva, prípadne zo zberu bylín či plodov rastúcich vo voľnej prírode. Zber prebieha šetrným spôsobom, s prihliadnutím na ochranu životného prostredia, rovnako tak i ich spracovanie.

Esenciálne oleje - éterické oleje

Esenciálne oleje sú vzácnym darom prírody, ktoré sa získavajú len s minimálnym zásahom človeka. Molekuly esenciálnych olejov prechádzajú pľúcami i pokožkou do celého tela, preto je dôležité, aby bol olej naozaj kvalitný a na rýdzo prírodnej báze. Skutočne 100% prírodné BIO esenciálne oleje značky Saloos patrí jednoznačne k najkvalitnejším na trhu. Tieto bio esenciálne oleje priaznivo ovplyvňujú ľudskú myseľ, emócie, nervový a imunitný systém a tiež stimulujú telo k regenerácii. Aromaterapia využíva tieto prírodné vône bio esenciálnych olejov k navodeniu fyzickej, duševnej i emočnej pohody. Dokážu navodiť hrejivú atmosféru miest z celého sveta. Stačí len otvoriť fľaštičku, privoňať a predstaviť si levanduľovej plantáže vo Francúzsku či talianskej citrusové sady. Bio esenciálne oleje sú vhodné na:
  • masáže
  • inhalácie
  • do aromalampy
  • do kúpeľa
  • k obkladom
 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.