Coffee Reishi 150g - 60 porcii - €22,72 Bohatstvo-prirody.sk

 
 
 
 

Klas produkty

reishi
káva reishi
huba reishi
výživový doplnok
 

Coffee Reishi 150g - 60 porcii

Coffee + Reishi - instantná káva s obsahom imunonutričnej huby Reishi, ktorá ulahodí Vašim chuťovým pohárikom i srdiečku :) výživový doplnok, káva reishi
Výrobca:KLAS
Kód produktu:KL c3
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 5 % Bežná cena: 23,92 € Vaša cena: 22,72 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 22 bodov.
Náš odmeňovací systém

Coffee Reishi 150g - 60 porcii

Reishi


Huba Reishi použitie v našej káve je špeciálna zmes pestovaná v Ázii a nijako neovplyvňuje vôňu ani chuť kávy. Používame Reishi iba tej najvyššej kvality.

Použitá instantná káva je pôvodom z Južnej Ameriky, z Brazílie. Výrobca má plantáže po celej zemi, predovšetkým v západnej hornatej časti, kde se káva pestuje vo vyšších nadmorských výškach. Je zložená z 60% arabiky a 40% robusty, robusta predovšetkým doplňuje našu kávu vyváženou chuťou, i keď pri instantnej káve nie je pomer taký dôležitý ako pri káve zrnkovej. Coffee KLAS má pH 4,5 – 5,5 s obsahom kofeínu min. 2%, je bez konzervantov, umelých dochucovadiel a farbív, sušená mrazením ,  má výbornú chuť, so špecifickou výraznou arómou.

Prečo uvádzame  pri extraktoch  z húb percento polysacharidov?

Polysacharidy patria medzi najdôležitejšie zložky medicinálných húb. Iba pri vysoko kvalitných extraktov z húb je uvádzaný obsah polysacharidov podľa štandartu, a aby nedošlo ku zmene prírodného účinku huby, musia sa extrakty vyrábať s koncentráciou polysacharidov aspoň v rozmedzí 20 až 30 %. Percento polysacharidov je velmi dôležité, pretože komplexy polysacharidov patria k hlavným účinným látkam, kvôli ktorým ľudia medicinálne huby používajú.

 

Zloženie:

  •      92% instantná káva (Kolumbijská, sušená rozprašovaním)
  •      8% reishi extrakt (Ganoderma)


Balenie: 150g - 60 porcii

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.