Amino tabs maxi pep - rast svalov - €5,93|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 
Aminokyseliny

Aminokyseliny sú organické zlúčeniny, bielkovinotvorné, kódované aminokyseliny sú základnými stavebnými jednotkami bielkovín. Nekódované aminokyseliny nie sú bežnou súčasťou bielkovín, ale sú napríklad súčasťou koenzýmov.

Príjem aminokyselín do organizmu nám zabezpečí strava alebo doplnky výživy. Sú veľmi potrebné pre regeneráciu svalov, ich ochranu a rast svalov. Ochraňujú svalové bunky po tréningu. Aminokyseliny sú obľúbeným doplnkom výživy u športovcov, ktorí vedia, že s nimi budú ich svalové bunky po tréningu spoľahlivejšie ochránené.

 
 

Aminokyseliny

aminokyseliny
rast svalov
proteín
výživové doplnky
 

Amino tabs - maxi pep - rast svalov

Aminokyseliny vo forme tabletiek sú výživové doplnky určené na rast svalov, výživa pre športovcov obsahuje zemiakový proteín a vaječný proteín - zdravá strava
Výrobca:Aone Nutrition
Kód produktu:AN1A
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Objem: 100 tbl: 5,93 €
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.
Náš odmeňovací systém

Amino Tabs – MAXIPEP 

Aminokyseliny

Na základe množstva vedeckých poznatkov sa pre funkciu a rast svalov odporúča siahnuť po proteínových hydrolyzátov. Tieto kvalitné proteíny stimulujú anabolické procesy vo svalových bunkách. V dôsledku toho dochádza k ich regenerácii a atraktívnemu rysovaniu svalov aj pod tenkou kožou. Sú to proteíny bez laktózy a vo forme tabliet alebo účinných nočných proteínov sú bez umelých sladidiel, aróm a prísad. 


V tejto oblasti je dôležitý výskum profesora Kofrányiho a Jekata. Okrem ďalších zistení bolo dokázané, že čím sa bielkovina svojím zložím viac približuje k ideálnej bielkovine, zvyšuje sa jej biologická hodnota. Prostredníctvom cieleného zmiešania bielkovín z viacerých potravín sa dosiahne vyvážený stav esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín. Maximálne, najvyššie hodnoty sa dosiahnu kombináciou zemiakových a vaječných proteínov.

Proteíny

Proteínové viaczložkové koncentráty sa v oblasti výživy používajú ako doplnky stravy vhodné pre posilnenie svalstva a na elimináciu tukov. Sú to kvalitné proteíny pre športovcov, proteíny pre ženy s postupným uvoľňovaním a zvýšeným obsahom aminokyselín v krvi. Najvyššia možná biologická hodnota je vlastne informácia o využiteľnosti aminokyselín v tele. 
Vhodnou kombináciou dvoch rôznych kvalitných proteínov podporujete tvorbu enzýmov, riadenie metabolizmu a imunitného systému. Pri kombinácii vaječného a zemiakového proteínu v rôznych výživových doplnkoch, ale aj pri redukčných diétach dodávate svojmu telu najčistejšie a najkvalitnejšie bielkoviny. Majú najvyššiu biologickú hodnotu a pozitívnu dusíkovú bilanciu.

Srvátovkový proteín

Ľudské telo trávi vaječné bielkoviny veľmi rýchlo. Tak je to napríklad aj so srvátkovými proteínmi. Po ich užití narastá hladina aminokyselín v krvi a v dôsledku toho aj objem svalovej hmoty. Kvalitný vaječný proteín podporuje pocit sýtosti, a tým sa znižuje krátkodobý príjem stravy. Vaječné bielkoviny sú prospešným a bohatým zdrojom leucínu. Je to aminokyselina zodpovedná za stimuláciu procesu syntézy svalových bielkovín po jedle. Proteínom s vyšším obsahom leucínu je srvátka. 


Tí, ktorí majú alergiu na laktózu, najčastejšie užívajú vaječné bielkoviny. V podobe kvalitných proteínov v prášku, nápojoch alebo tabletách sa pre ne ľudia z oblasti výživy, fitness a bodybuildingu rozhodnú aj pre ich znížený obsah sacharidov. Užívanie vaječného proteínu po tréningu  prispieva k celkovej regenerácii a uvoľneniu svalstva. Kvalitné výživové doplnky kombinujú napríklad vaječný srvátkový proteín a kazeín. Kazeín sa trávi pomalšie a zase vaječná bielkovina sa štiepi veľmi rýchlo. Cieľom je vytvoriť kvalitnú stabilnú zmes bielkovín s trvalým uvoľňovaním aminokyselín. 


Kombinácia proteínových hydrolyzátov s najvyššou biologickou hodnotou sa zakladá aj na účinnom a kvalitnom zemiakovom proteíne. Takýto proteín v tabletách spevňuje väzivá, svalstvo nášho tela. Je nenahraditeľný pre správny vývoj buniek. Zemiakový proteín sa odporúča konzumovať aj v detskom a mladistvom veku. Patrí k efektívnym proteínom pre ženy v období tehotenstva a dojčenia. Priaznivo vplýva na stabilizovanie hladiny cukru v krvi, zabraňuje srdcovým chorobám a zmierňuje bolesti hlavy.
Zemiakový proteín sa často využíva aj v kozmetike. Priaznivo vplýva na kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. 

Kvalitné zemiakové proteíny v tabletách:

  • zmierňujú žalúdočné a črevné ťažkosti
  • podporujú trávenie
  • odvodňujú telo
  • majú priaznivé účinky na nervovú činnosť
  • znižujú riziko porúch srdcového rytmu
  • regulujú činnosť štítnej žľazy      

Odporúčané dávkovanie: 10 tabliet 3-4 krát denne - zapiť vodou

Balenie: 100 alebo 250 tabliet

Zloženie: 

Vaječný a zemiakový peptón, anti-caking agent: calcium phosphate, magnesium stearate.

Výživové údaje na 100 g na 10 tabliet
Energia 360 kcal / 1521 kJ 36 kcal / 152 kJ
Bielkoviny 81 g 8,1 g
Sacharidy 3 g 0,3 g
Tuky 2 g 0,2 g

 

 

 

 

 

Zloženie

Aminokyselinové spektrum produktu862 g/100g mg/10 tabliet/1 dávka
Alanín 3,93 393
Arginín*** 4,53 453
Kyselina Asparagová 8,62 863
Cysteín* 1,32 132
Glutamín 9,24 924
Glycín 3,24 324
Histidín*** 1,73 173
Leucín* 7,25 725
Lysín* 5,52 552
Metionín* 1,95 195
Fenylalanín* 4,23 423
Prolín 3,75 375
Serín 4,72 472
Threonín* 4,33 433
Tryptofán* 1,15 115
Tyrozín* 3,95 395
Valín* 5,32 532
Izoleucín* 4,72 472

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Esenciálne aminokyseliny

**Semi-esenciálne aminokyseliny

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.