Sirup proti kašľu – BARISEEN Dr Nona - 29.97€|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Dr Nona produkty

Sirup proti kašľu – BARISEEN Dr Nona

Prioritne je určený pre deti, ale samozrejme užívať ho môžu všetci bez rozdielu veku a pohlavia.
Výrobca:Dr Nona
Kód produktu:DN06
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 10 % Bežná cena: 33,30 € Vaša cena: 29,97 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 29 bodov.
Náš odmeňovací systém

Sirup proti kašľu – BARISEEN

Bariseen je vynikajúci sirup proti kašľu pre každodenné použitie. Prioritne je určený pre deti, ale samozrejme užívať ho môžu všetci bez rozdielu veku a pohlavia.

Čo obsahuje sirup proti kašľu BARISEEN?

 • Bioorganominerálny komplex z mŕtveho mora (BOMK)
 • Tymián obyčajný
 • Sladovka hladkoplodá
 • Echinacea
 • Ibiš lekársky
 • Skorocel kopijovitý

 

Ako nám Bariseen pomôže?

 • Pomoc pri vykašliavaní – aj pri suchom aj vlhkom kašli
 • Pomoc pri nádche a prechladnutí
 • Pomoc pri zapchatých dutinách
 • Čierny kašeľ
 • Zápalové respiračné ochorenia – zápal pľúc, zápal priedušiek
 • Chrípka (profylaktikum)

Tymián obyčajný

Tymián je veľmi príbuzný materinej dúške. Tymián používali ľudia už v stredoveku. Listy a vňať pôsobia antibakteriálne. Súčasne s antibakteriálnym účinkom podporuje vylučovanie vnútorných sekrétov a vykašliavanie. Toto sa využíva pri zápaloch dýchacích ciest a pri liečbe čierneho kašľa. Zvyšuje vylučovanie žalúdočných štiav a reguluje zloženie črevnej flóry.

Sladovka hladkoplodá

(Lekorica, sladké drevo, sladký koreň). Obvykle sa vyskytuje v čajoch a je veľmi nápomocný pri kašli a zachrípnutí, pri zápche a nadúvaní ako aj pri močových kameňoch, vredovej chorobe žalúdka a dvanástnika. Napomáha látkovej premene a má aj hormonálne účinky.

Echinacea

Prípravky z echinacey sa využívajú ako na vnútorné tak i na vonkajšie použitie. Je veľmi vhodná na liečenie močového ústrojenstva, chrípky a iných viróz, používa sa tiež v gynekológií na liečenie onkologických ochorení. Je overeným pomocníkom pri liečbe gastritídy, žalúdočných vredov a tiež prostaty. Tiež je efektívnym pomocníkom pri dermatologických ochoreniach: preležaniny, otvorené rany, psoriáza a ekzémy.

Ibiš lekársky

Najčastejšie sa používajú listy a koreň do čajov uľahčujúcich odkašliavanie. Tiež je nápomocný pri prechladnutí priedušiek, bronchitíde, čiernom kašli, po zápale pľúc a taktiež pri liečbe dvanástnika, žalúdku a črevných ochoreniach. Utišuje všetky silné zápaly a bolesti.

Skorocel kopijovitý

Skorocel je známy hlavne pre svoj liečivý účinok pri hojení rán. Je to spôsobené tým, že rastlina obsahuje látky, ktoré pôsobia antibakteriálne. Používa sa na omrzliny, popáleniny, pri zapálených očiach, alebo po bodnutí hmyzom. Vďaka sťahujúcim a antiseptickým účinkom je skorocel ideálnym pomocníkom pri starostlivosti o aknóznu a mastnú pleť. Používa sa tiež proti kašľu, na zahlienené priedušky a pomáha tiež pri žalúdočných ťažkostiach.

 

Ako BARISEN použiť?

Dávkovanie pre deti od 3 – 6 rokov ½ - 1 lyžička denne, nad 6 rokov a dospelí 1 – 2 lyžičky denne.

Objem: 125ml

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.