Lifting a hydratácia pleti okolo očí - €29|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kolagén Colvita Colway

kruhy pod očami
vrásky pod očami
bio kozmetika
kolagén
 

Sérum pre lifting a hydratáciu pleti v okolí očí

Sérum na vrásky okolo očí využíva najmodernejšie biotechnologické objavy s overeným pôsobením kolagénu - kruhy pod očami, vrásky pod očami - BIO kozmetika
Kód produktu:Cwi48
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 12 % Bežná cena: 33,00 € Vaša cena: 29,00 €

Sérum pre lifting a hydratáciu pleti v okolí očí

Prírodná kozmetika


Vyvinuli sme pre vás sériu prípravkov Anti Age, ktorá spája najmodernejšie biotechnologické objavy s overeným pôsobením kolagénu. Premyslené a novátorské zloženie našich kozmetických prípravkov umožňuje účinné pôsobenie vo všetkých kožných vrstvách, a stimuluje tak regeneráciu, vyrovnáva farebný tón pleti a chráni ju pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Vďaka účinnej starostlivosti tak vaša pokožka bude mať zdravší a mladší vzhľad, tak ako doteraz ešte nikdy.

Naše sérum je kozmetickým prípravkom určeným na osobitnú starostlivosť. Vďaka vysokej koncentrácii rôznych blahodárnych zložiek podporuje účinky krému na suchú a povädnutú pleť v okolí očí. Náš prípravok obsahuje starostlivo vybrané tetrapeptidy, ktoré odstraňujú opuchy a tmavé kruhy pod očami, zlepšujú priepustnosť ciev a zabraňujú vzniku vačkov. Peptidy a kolagén zabezpečujú regeneráciu pleti a vyhladzujú vrásky. Kyselina hyalurónová spája kolagénové vlákna a viaže na seba častice vody, čím zaisťuje pevnosť a pružnosť pokožky. Výťažok z červených rias, bohatý na lipidy, zmäkčuje a posilňuje pleť okolo očí a zabraňuje strate pružnosti tkaniva. Všetky zložky nášho prípravku teda vyhladzujú a rozjasňujú pleť okolo očí, vďaka čomu celá vaša tvár získa krajší a mladší vzhľad.

Sérum na vrásky okolo očí obsahuje

  • Kolagén sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergénne kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že hydratuje, spevňuje a regeneruje pokožku.
  • Červené makrorias Kappaphycus alvarezii (Sea Moist Complex®) - sú synergickým spojením makrorias, morskej vody a glycerínu, ktoré sa vyznačuje silnými hydratačnými účinkami. Reguluje stav vlhkosti a homeostázu pleti.
  • Kyselina hyalurónová - sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme, a síce v koži a jej hlbších vrstvách. V našich kozmetických prípravkoch napomáha táto látka najmä zlepšenie hydratácie, spevnenie a zlepšenie pružnosti pleti.
  • Eyeseryl - je biologicky aktívny tripeptid, ktorý je účinným prostriedkom redukcia tmavých kruhov a opuchov pod očami. Zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu krvi, vyhladzuje vrásky, rozjasňuje a zosvetľuje pleť v okolí očí.
  • Syn-TC - je peptid, ktorého zloženie umožňuje ideálne pôsobenie na všetky typy kolagénu v ľudskej koži. Táto látka pokožku vyhladzuje a zmäkčuje. Redukuje viditeľnosť vrások.

Použitie:

Jemne rozotrite na očistenú pleť v okolí očí. Odporúčame užívať dvakrát denne každý deň.