Anti Age krém na tvár Colway - €67|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kolagén Colvita Colway

krém na tvár
pleťový krém
kolagén
vitamín E
 

Anti Age krém na tvár Colway

Anti Age ako krém na tvár používa najmodernejšie biotechnologické objavy s overeným pôsobením kolagénu. krém na pleť, krémy na tvár, vitamín E, pleťový krém
Kód produktu:Cwi46
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 4 % Bežná cena: 70,00 € Vaša cena: 67,00 €

Anti AGE - krém na tvár Colway

Prírodná kozmetika


Drobné a hlboké vrásky, farebné škvrny, strata pevnosti a unavený vzhľad - to všetko sú známky starnutia pleti. Vyvinuli sme pre vás sériu prípravkov Anti-Age, ktorá spája najmodernejšie biotechnologické objavy s overeným pôsobením kolagénu. Premyslené a novátorské zloženie našich kozmetických prípravkov umožňuje účinné pôsobenie vo všetkých kožných vrstvách, a stimuluje tak regeneráciu, porovnáva farebnosť pokožky a chráni ju pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Vďaka účinnej starostlivosti tak vaša pokožka bude mať zdravší a mladší vzhľad, tak ako doteraz ešte nikdy.

Pestré zloženie krému vedie k tomu, že liek komplexne a efektívne potláča všetky možné prejavy starnutia pleti! Kolagén podporuje jej pružnosť, Matrikiny stimulujú fibroblasty. Superoxid dismutáza (SOD), exkluzívne kozmetická zložka, potom zaisťuje pleti komplexnú antioxidačnú ochranu. Timozin beta 4 je zložkou, ktorú sme pri sériovej výrobe kozmetických prípravkov využili ako prvý. Má unikátny as inými podobnými látkami neporovnateľné schopnosti stimulovať mimoriadnej delenie buniek. Kyselina hyalurónová spája kolagénové vlákna a viaže na seba častice vody, čím zaisťuje pevnú a vyživenú pleť. Rastlinné výťažky z plodov noni, nevädze a aloe upokojujú, osviežujú a podporujú hydratáciu pleti.

Použitie: Jemne krém naneste na vyčistenú pleť tváre a krku. Užívajte dvakrát denne každý deň.

Krém na tvár obsahuje

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Zastavuje procesy starnutia tým, že hydratuje, spevňuje a regeneruje pokožku.


Superoxid dismutáza (SOD)

je exkluzívna zložkou kozmetických prípravkov. Je to predné enzým, pokiaľ ide o obranyschopnosť ľudského organizmu, ale aj jeden z najsilnejších prírodných antioxidantov. Chránia náš organizmus pred aktívnou oxidáciou a predčasným starnutím tkanív. Prirodzene zmierňuje následky starnutia a spomaľuje procesy vzniku vrások.

Matrixyl 3000

sú Matrikiny, ktoré stimulujú syntézu kolagénu, elastínu a iných štruktúrnych kožných bielkovín. Dopĺňajú zničená alebo poškodená podporná vlákna kože, vďaka čomu zväčšujú pružnosť a pevnosť pleti, zlepšujú vzhľad tváre a znižujú počet vrások.

Olej zo sladkých mandlí

zaisťuje pružnosť a pevnosť, avšak spomaľuje tiež procesy starnutia pokožky, podporuje bunkovú regeneráciu a prekrvenie pleti.

Vitamín E

je silným antioxidantom, ktorý brzdí procesy starnutia pleti, regeneruje lipidovej vrstvy pokožky a prispieva k zvýšeniu jej ochrany pred škodlivými vonkajšími činiteľmi.

Výťažky z nevädze

sú bohaté na flavonoidy aj fenolové kyseliny a majú antioxidačné účinky. Mimo to majú tieto výťažky antiseptické a antibakteriálne vlastnosti, mierni teda podráždenie pokožky. Zmäkčujú a zvlhčujú pleť a porovnávajú jej farbu. Zužujú a posilňujú cievky, je ich teda odporučiť ako prostriedok k starostlivosti o pleť s popraskanými žilkami.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.