R. Remedy-kríza-bachove kvapky 20 ml-€14,5|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Rescue Remedy - Bachove krízové produkty

rescue remedy
bachove kvapky
bachova terapia
bachova kvetova esencia
 

Krízová esencia - Rescue Remedy - bachove kvapky 20 ml

Bachova krízová esencia pomáha prekonať okamžité následky náhlych kríz, nervové šoky, záchvaty, každodenné traumy- zubár, skúška, pohovor - bachové kvapky
Výrobca:A. Nelson&Co.Ltd
Kód produktu:BTR 02
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 24 % Bežná cena: 19,00 € Vaša cena: 14,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Rescue Remedy - krízová esencia  (kvapky 20 ml)

 bachove kvapky

Rescue Remedy je zmes piatich esencií:

  • Impatiens
  • Star of Bethlehem
  • Cherry plum
  • Rock Rose
  • Clematis

Pomáha zmierňovať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, nervových šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, ako prvá pomoc pri traumatizujúcich situáciách každodenného života, napr. cestovanie lietadlom, návšteva zubára, skúška, pohovor, tréma a pod.

Používa sa kedykoľvek, keď potrebujete upokojiť napr. po výmene názorov, hádke, pred skúškou alebo pohovorom do zamestnania, pred návštevou zubára, pri akútnych bolestiach, pôrode, pred operáciou, pri nehode, zranení, šoku, zlej správe a všetkých ďalších krízových situáciách. Rescue Remedy pomáha tak, že  odstraňuje následky šoku a regeneruje vaše narušené energetické pole. Pri nehodách pomáha prekonať prvotný šok, kým príde lekárska pomoc. Prirodzene nastoľuje v organizme samoliečebný proces.

V núdzových situáciách je to neoceniteľná pomoc, nenahradzuje však lekárske ošetrenie! Použitie Rescue Remedy nemá žiaden vplyv na iné lekárske ošetrenie alebo užitie liekov. Krízová esencia je úplne bezpečná.

Dávkovanie:

V krízových situáciách sa užívajú 4 kvapky v 5 – 10 minútových intervaloch až do zreteľného zlepšenia stavu. Kvapky sa kvapkajú priamo pod jazyk. Je možné ich tiež nakvapkať do pohára s vodou a popíjať po dúškoch.

Podľa potreby je možné kvapky užívať i niekoľko dní, zvyčajne 4 x denne po 4 kvapky. Okrem orálneho použitia môžu byť nakvapkané priamo na pokožku, na miesto najväčšej záťaže – na spánky, za uši, na pulz, na čelo. Po namáhavom dni sa môžu pridať do kúpeľa, zvyčajne 10-15 kvapiek do plnej vane.

Pred operáciou, skúškami, pôrodom alebo inými záťažovými situáciami sa môžu kvapky užívať preventívne už 3 dni vopred pred danou udalosťou.

Vzhľadom k tomu, že nemajú žiadne vedľajšie účinky a jedná sa o čistý prírodný produkt, môžu ho bez obáv používať všetky vekové kategórie.

 

Objem: 20ml