Krízová bachová esencia-sprej 20 ml-€14,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Rescue Remedy - Bachove krízové produkty

rescue remedy spray
bachove kvapky
bachova terapia
bachove esencie
 

Krízová esencia - Rescue Remedy - sprej 20 ml

Bachova krízová esencia pomáha prekonať okamžité následky náhlych kríz, nervové šoky, záchvaty, každodenné traumy- zubár, skúška, pohovor - bachové kvapky
Výrobca:A. Nelson&Co.Ltd
Kód produktu:BTR03
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 19 % Bežná cena: 18,00 € Vaša cena: 14,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Rescue Remedy - krízová esencia  (sprej 20 ml)

Bachové kvapky v spreji

Rescue Remedy je zmes piatich esencií:

  • Impatiens
  • Star of Bethlehem
  • Cherry plum
  • Rock Rose
  • Clematis

Pomáha zmierňovať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, nervových šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, ako prvá pomoc pri traumatizujúcich situáciách každodenného života, napr. cestovanie lietadlom, návšteva zubára, skúška, pohovor, tréma a pod.

Používa sa kedykoľvek, keď potrebujete upokojiť napr. po výmene názorov, hádke, pred skúškou alebo pohovorom do zamestnania, pred návštevou zubára, pri akútnych bolestiach, pôrode, pred operáciou, pri nehode, zranení, šoku, zlej správe a všetkých ďalších krízových situáciách. Rescue Remedy pomáha tak, že  odstraňuje následky šoku a regeneruje vaše narušené energetické pole. Pri nehodách pomáha prekonať prvotný šok, kým príde lekárska pomoc. Prirodzene nastoľuje v organizme samoliečebný proces.

V núdzových situáciách je to neoceniteľná pomoc, nenahradzuje však lekárske ošetrenie! Použitie Rescue Remedy nemá žiaden vplyv na iné lekárske ošetrenie alebo užitie liekov. Krízová esencia je úplne bezpečná.

Dávkovanie:

V krízových situáciách sa užívajú 2 vstreky  v 5 – 10 minútových intervaloch až do zreteľného zlepšenia stavu. Sprej sa strieka priamo pod jazyk.

Podľa potreby je možné sprej užívať i niekoľko dní, zvyčajne 4 x denne po 2 vstreky. Okrem orálneho použitia môže byť vstrieknutý priamo na pokožku, na miesto najväčšej záťaže – na spánky, za uši, na pulz, na čelo.

Pred operáciou, skúškami, pôrodom alebo inými záťažovými situáciami sa môže sprej užívať preventívne už 3 dni vopred pred danou udalosťou.

Vzhľadom k tomu, že nemá žiadne vedľajšie účinky a jedná sa o čistý prírodný produkt, môžu ho bez obáv používať všetky vekové kategórie.