Probiosan (Energy) - chlorella - €14.90|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Ďalšie stravné doplnky

chlorella
zápcha
hnačka
výživový doplnok
 

Probiosan (Energy)

Výživový doplnok Probiosan obsahuje riasy chlorella, inulín a probiotické kultúry. Na zažívanie, zápcha, hnačka, zápal čriev a celý tráviaci trakt - detoxikácia
Výrobca:ENERGY
Kód produktu:EN20
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 18,60 € Vaša cena: 14,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Probiosan (Energy)

Doplnky výživy

Obsah: 90 kapsúl

Originálna kombinácia sladkovodnej riasy chlorela, inulínu a probiotickej kultúry

Probiosan -  bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenedoisa, obohatenú o inulín a účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.

Použitie:

  • prípravok blahodárne pôsobí najmä na zažívanie
  • pomáha regenerácii črevnej mikroflórypo liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie
  • obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly črievzápchu alebo naopak hnačku
  • má silné detoxikační účinky
  • prospieva aj v prípadoch, keď treba vzdorovať alergiám únave.
  • na všeobecné zlepšenie funkcie čriev, stimuláciu rastu aeróbnych (prospešných) baktérií
  • na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách
  • na podporu normálnej peristaltiky.

Odporúča sa ako doplnok stravy tým, ktorí majú vyšší nárok na príjem aminokyselín (bielkovín) a vlákniny, najmä pri diétach, v období rastu, pri zvýšenej fyzickej záťaži alebo ako dodatok k vegetariánskej strave.

Probiotický komplex je monokultúra alebo zmiešaná kultúra mikroorganizmov, ktoré priaznivo ovplyvňujú organizmus človeka a podporujú funkciu prirodzenej mikroflóry v tele. V tomto prípade predstavuje pol miliardy baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v pomere 50:50. Táto dávka zaisťuje účinnú kolonizáciu črevného traktu, pomáha správnemu vstrebávaniu živín v čreve a zaisťuje pravidelnosť stolice.

Chlorella pyrenedoisa obsahuje biologicky viazané vitamíny (B, C a E), minerály (fosfor, draslík, horčík, vápnik, železo, mangán a zinok), stopové prvky, aminokyseliny, vlákninu a chlorofyl. Priaznivo stimuluje imunitný systém, znižuje cholesterol v krvi a pečeni, zlepšuje funkciu čriev a črevné vylučovanie.

Inulín funguje pre probiotický komplex ako nosič účinných látok, zdroj živín a správca prostredia. Okrem iného pomáha predchádzať infekčnej hnačke a prispieva k odolnosti nášho tela voči banálnym a nebezpečným infekciám. Chráni črevo pred zápalovým a dokonca aj nádorovým ochorením.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná – v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú práve prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Odporúčané dávkovanie: 

1 kapsula 1–3x denne 
Uchovávajte na chladnom a tmavom mieste, najlepšie v chladničke. 
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia: 90 kapsúl

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.