Optisaltabs, 190 tabliet - €16,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

na činnosť svalov
draslík
horčík
výživový doplnok
 

Optisaltabs, 190 tabliet

Zdroj draslíka a horčíka, minerálov ktoré sa starajú o srdce, ovplyvňuje funkciu nervového systému a činnosť svalov, optimálny krvný tlak a hladina cukru v krvi
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 61
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 4 dni
Ušetríte: 16 % Bežná cena: 19,00 € Vaša cena: 16,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 16 bodov.
Náš odmeňovací systém

Optisaltabs

Výživové doplnky

- draslík a horčík, minerály, ktoré sa starajú o srdce

     Vyvážený a chuťovo príjateľný produkt, ktorý pozostáva z dôležitých minerálov - draslík a horčík. Draslík je prirodzené diuretikum, ktoré reguluje nakladanie s vodou a hromadenie tekutín v organizme, spôsobené nadmerným prijímaním soli. Pomáha zachovať správnu činnosť srdiečka a správny krvný tlak. Rovnako sa podiela metabolizme cukrov, prenose vzruchu z nervov do svalov, a tak aktivuje mnoho nevyhnutných enzýmov. Horčík má dôležitý význam pre správne fungovanie nervovo-svalového aparátu, srdca či ciev. Napomáha zachovať optimálny srdcový rytmus. Blahodárne pôsobí pri svalových kŕčoch a v stresových situáciách, kedy aktivuje metabolizmus a schopnosť organizmu okamžite reagovať. Zvýšenú potrebu horčíka môžu mať športovci, ľudia v strese, diabetici a ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu.


Ako Optisaltabs pomáha:

  • zdroj dôležitých minerálov draslíka a horčíka
  • je súčasťou starostlivosti o srdcovo-cievny aparát
  • pozitívne ovplyvňuje funkciu nervového systému a činnosť svalov
  • je vhodný pre seniorov, športovcov
  • pomáha zachovať optimálny krvný tlak a hladinu cukru v krvi
  • pomáha doplniť nedostatok minerálov napr. pri častých hnačkách alebo nadmernom potení

Zloženie: Monohydrát citrónanu draselného 278,2 mg; mikrokryštalická celulóza (protihrudkujúca látka) 231,4 mg; horečnatá soľ kyseliny citrónovej 130 mg; stearan horečnatý (poťahová látka) 6,5 mg; regulátor kyslosti 3,9 mg; anhydrid kyseliny citrónovej, kyselina askorbová. Produkt nie je vhodný pre osoby so zníženou funkciou obličiek, užívajúce diuretiká šetriace draslík a lieky ovplyvňujúce srdcovú arytmiu.


Dávkovanie:

2 tablety 3x denne, v priebehu jedla

Balenie: 190 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.