Olivetabs, 60 tabliet - finclub - €32,68|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

výživové doplnky
olivy
finclub
antioxidant
 

Olivetabs, 60 tabliet = ANTIPRESS

Výživový doplnok Olivetabs obsahuje výťažky z olivovníka - Antioxidant, harmonizátor krvného tlaku, prostriedok potláčajúci stárnutie pleti, reumatická artróza
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 60
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 7 % Bežná cena: 35,00 € Vaša cena: 32,68 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 32 bodov.
Náš odmeňovací systém

Olivetabs = ANTIPRESS

Výživové doplnky

výťažok z listov olivovníka európskeho
 

Olivovník Európsky

      Olivetabs obsahuje extrakt z listov olivovníka európskeho (Olea europeae). Tento strom bol vďaka svojej dlhovekosti, mimoriadnej schopnosti regenerácie a veľkej životnej sile už starými Grékmi považovaný za strom ctený a vážený.
Extrakt z olivových listov bol po mnohé storočia spájaný s konzervovaním (Egypťania používali listy olív na mumifikáciu faraónov), neskôr boli listy používané v ľudovom liečiteľstve napr. pri horúčke, pri malárii a tiež ako omladzovací prostriedok potláčajúci starnutie pleti.

      Pre svoje plody je olivovník pestovaný hlavne v oblasti Stredomoria. Stredozemná strava bohatá na ovocie a zeleninu (olivy predstavujú významnú časť jedál) je spájaná s menším výskytom srdcovo-cievnych ochorení.

Švédska štúdia pod vedením Dr. Larsa Skoldstama zistila, že táto strava pomáha znížiť bolesť a zlepšiť fyzické funkcie ľudí, ktorí trpia reumatickou artrózou.

     Olivový olej bol už od stredoveku používaný v ľudovom liečiteľsve pri mnohých zdravotných problémoch ako sú hypertenzia, dna, ateroskleróza, reumatizmus a rôzne kožné problémy.

     Z listov olivovníka sa vyrába patentovaný, veľmi stabilný extrakt EFLA®943. Jeho hlavnou zložkou je oleuropein, látka s množstvom pozitívnych účinkov na organizmus (antioxidačné a protizápalové účinky, priaznivý efekt pri mierne zvýšenom tlaku, pôsobenie proti niektorým druhom baktérií). Oleuropein obmedzuje možnosť vzniku aterosklerotických plátov, čím predchádza ochoreniam, ktoré vznikajú na základe aterosklerózy.

Obsah v 1 tablete: 350 mg extraktu z listov olivovníka, neobsahuje kvasnice, glutén, ani sladidlá


Dávkovanie:

2 tablety denne nezávisle od jedla. Výživový doplnok nie je určený deťom do 3 rokov.

Balenie: 60 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.