Kolagénový peeling Colway - €42,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kozmetika

kolagénový peeling
peeling
kolagén
prírodná kozmetika
 

Kolagénový peeling Colway

Kolagénový peeling Colway - Luxusná starostlivosť - zamatovo hebká pleť na dotyk, obsahuje množstvo výživných látok pre starostlivosť o pleť a pokožku - kolagén
Výrobca:Colway
Kód produktu:CW30
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 14 % Bežná cena: 49,00 € Vaša cena: 42,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 42 bodov.
Náš odmeňovací systém

Kolagénový peeling Colway

Prírodná kozmetika

Aby sme sa mohli tešiť z krásnej a mladej pokožky po dlhé roky, mali by sme napomáhať procesom jej očisty a regenerácie. Pravidelné používanie telových peelingov zlepšuje vstrebávanie aktívnych zložiek obsiahnutých v kozmetických prípravkoch. Luxusný kolagénový telový scrub je zložený z Colway preverených, prírodných, vysoko koncentrovaných zložiek. Vďaka kryštálikom cukru ponoreným do ušľachtilého arganového oleja, bude vaša pokožka fantasticky hladká a pružná. Arganový olej je nazývaný "zlatom Maroka". Je to jeden z najvzácnejších olejov na svete, do dnes je ručne lisovaný. Guarana pôsobí detoxikačne a stimuluje odbúravanie tuku. Horký pomaranč, kultové zložka doplnkov stravy a kozmetiky Colway, spoločne s brečtanom posilňujú cievy a zlepšujú krvný obeh. V Scrube sa nachádza aj kolagén v biologicky aktívnej forme, ktorý spomaľuje procesy starnutia pokožky. Pridali sme aj Maslo Shea, ktoré hydratuje a podporuje regeneráciu pokožky a vitamín E v ňom obsiahnutý poskytuje antioxidačnú ochranu. Po použití Scrub získa pokožka lesk, stáva sa hladkú a pružnú a jemne rozjasnenú.

Aktívne zložky:
 

 • Fucus vesiculosus (hnedé morské riasy - rovnakého rodu, ktorý býva používaný pre výrobu nášho doplnku stravy "Colvit") podporujú prirodzené vstrebávanie opuchov a spriechodňuje cievy. Morské riasy bývajú v prírode vystavované podobným úskaliam, ako naša pokožka - odvodnenie (vzhľadom na pôsobenie odlivov), UV žiarenie, oxidácii a pôsobeniu baktérií. Len veľmi málo rastlinných zložiek pre svetovú kozmetiku býva získavané v tak prísnom ekologickom režime, ako naše riasy, zbierané pod dozorom Organic Crop Improvement Association a využívané nielen v kozmetických prípravkoch, ale aj v doplnkoch stravy. Potom, čo sme dôkladne preštudovali schopnosti a vlastosti ich rozmnožovacích orgánov, konečne sme sa po ročných aplikačných výskumoch rozhodli k ich využitie v starostlivosti o pokožku vášho tela.

 

 • BREČTAN: obsahuje flavonoidy - rutín, kemferol a izoquercetin, ktoré posilňujú vlásočnice a povzbudzujú ich prekrvenie. Preto tiež bývajú produkty na jeho báze používané na liečbu kŕčových žíl a jemných cievok.

 

 • Chlorogenová a kávová kyselina posilňujú lipolýzu saponínu, posilňujú schopnosti prenikanie aktívnych látok a pôsobí drenážnych na nitrotkáňovou vodu. Detoxikuje a urýchľuje metabolizmus. Hederin navyše brzdí aktivitu hyaluronidázy a elastázy, vďaka čomu brečtanový výťažok stabilizuje spojivové tkanivo a spevňuje pokožku.

 

 • GUARANA: pôsobí na modeláciu, detoxikáciu a očistu pokožky. Obsahuje adenín, cholín, katechín, hipoxantin, teofilín, teobromín, vonné oleje a vitamín B3. Zložky s povzbudzujúcimi účinkami, ktoré tlmia opuch a podporujú detoxikačné procesy v tele.

 

 • Horký pomaranč (Citrus aurantium) je dnes už v Colway kultový zložkou. Získavame z neho prírodný vitamín C a kmeňové bunky. Použitie do Scrub podmienil jeho obsah flavonoidov, ktoré pôsobia stimulačne, zlepšujú krvný obeh, sťahujú a hydratujú. Hojí cievy, regulujú činnosť potných žliaz. Účinne pribrzďuje aktivitu enzýmu elastázy, čím bráni ničivým procesom elastínu, bielkoviny zodpovedajúci za pružnosť a pevnosť pokožky.

 

 • ROZMARÍN: pôsobí tlmivo a proti zápalom. Zlepšuje prekrvenie vlásočníc a hĺbkovo čistí pokožku. Pôsobí tonizačne a antisepticky. Tlmí reumatické bolesti, zlepšuje krvný obeh. Rozmarýnonvé kúpeľa uvoľňujú unavenú myseľ i telo. Výťažok z rozmarínu obsahuje: diterpény (o silnom antibakteriálnym pôsobenie), kyselinu ursolovou a oleanovou (pôsobiace proti zápalom, antisepticky a ochranne proti UV žiareniu, regeneračne a proti vráskam), kyselinu karnozolovou a karnozol (antioxidanty).

 

 • Arganový olej: najcennejšie olej na svete. Získava sa iba v Maroku, kde býva ručne vytláčaný za studena z malých arganových orieškov. Vyhladzuje a hydratuje, spevňuje pokožku, podporuje regeneráciu buniek, chráni pokožku pred vysychaním a zjemňuje podráždenie. Obsahuje vitamín E a kyseliny Omega 3, 6, 9 (NNMK)

 

 • SLNEČNICOVÝ OLEJ: posilňuje prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky, zmäkčuje a regeneruje jej vrchnú vrstvu. Preukazuje antioxidačné a protizápalové pôsobenie. Obsahuje vosky, vitamín E, fosfolipidy, mastné kyseliny a kyselinu linolovú.

 

 • MASLO SHEA (KARI): tiež vyskúšané v kozmetike Colway - neobvykle bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny A, E a F - premasťuje a bráni strate vody z organizmu. Je významným zdrojom triterpénov, vďaka čomu pôsobí proti opuchom, proti zápalom aj baktériám, zjemňuje, vyhladzuje a revitalizuje.

 

 • Alantoín: zvlhčuje, zjemňuje podráždenie, zmäkčuje a urýchľuje regeneráciu vrchnej vrstvy pokožky - epidermis.

 

 • KOLAGÉN: napomáha pri spomalení procesu starnutia pokožky. Dlhodobo ju chráni pred stratou vlhkosti, zvyšuje jej napätie a vyhladzuje vrásky. Jeho systematické používanie účinne brzdí straty prírodného kolagénu obsiahnutého v našej pokožke. Kolagén používaný v produktoch Colway je izolovaný v biologicky aktívne podobe z rybích koží metódou patentovanou v Poľsku.

 

 • VITAMÍN E: silný antioxidant. Chráni vrchnú vrstvu pokožky, zlepšuje prekrvenie pokožky. Zaisťuje stabilizáciu a optimálnu priepustnosť bunkových stien. Vyživuje pokožku a znižuje jej citlivosť na UV žiarenie. Pôsobí protizápalovo a proti opuchom, zvyšuje pružnosť spojivového tkaniva. Vyhladzuje a zvlhčuje pokožku.

Mleté zrniečka brusníc dopĺňajú pôsobenie prípravku.

 

Objem: 250 ml