Glandincaps - menštruačné bolesti - €39|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

menopauza
atopický ekzém
bolestivá menštruácia
výživový doplnok
 

Glandincaps, 168 kapsúl

Problémy v menopauze, bolestivá menštruácia, cukrovka, zápalové choroby kĺbov, migréna, atopický ekzém, pre krásnu pleť - Výživový doplnok Glandincaps
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 44
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 11 % Bežná cena: 44,00 € Vaša cena: 39,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 39 bodov.
Náš odmeňovací systém

Glandincaps

Výživový doplnok pre ženy

- Zameraný na ženy všetkých kategórií 

     Glandicaps obsahuje za studena lisovaný púpalkový olej, ktorý je zdrojom cennej kyseliny gama-linolénovej. Táto kyselina sa prirodzene nachádza v materskom mlieku a v bežnej strave je pomerne zriedkavá. Púpalka je pre svoje vlastnosti obľúbená najmä medzi ženami. Činí pleť jemnú a krásnu. Pomáha udržiavať elasticitu, vlhkosť a celkové zdravie kože. Takisto prispieva k zachovaniu optimálnej hladiny cholesterolu a krvného tlaku.

     Ženy, ktoré trpia predmenštruačným napätím, bolestivou menštruáciou a bolesťami hlavy poukazujú na to, že Femiglandin Gla+E im prináša výraznú úľavu. Prípravok patrí k najpozoruhodnejším preparátom s obsahom oleja z liečivej rastliny púpalky. Vyniká vyváženosťou a starostlivým technologickým spracovaním, ktoré plne zachováva liečivé účinky púpalky.

     Prípravok z oleja púpalky uľavuje od bolesti a tlmí zápalové procesy. Má pozoruhodné účinky na organizmus, kladne pôsobí na nervové tkanivo a je nádejný pri liečbe roztrúsenej sklerózy. Výrazne potlačuje predmenštruačný a klimakterický syndróm.


Kedy Glandincaps pomáha:

  • pri problémoch v menopauze (pomôže pri návaloch tepla, pri depresii a bolestiach hlavy)
  • ochrana pri bolestivej menštruácii
  • ako podporný prípravok pri problémoch s cukrovkou - zlepšuje činnosť inzulínu
  • pri zápalových chorobách kĺbov
  • pri migréne, pri bolestiach hlavy
  • pri atopickom ekzéme, lupienke a alergických ochoreniach
  • zmierňuje roztrúsenú sklerózu
  • uchováva krásnu pleť
  • je účinný pri problémoch s akné
  • pri chronickom zápale spojiviek

 

V čom spočíva tajomstvo produktu Glandincaps?


     Obsahuje najkvalitnejší, za studena lisovaný púpalkový olej a vitamín E. Olej sa získava výhradne z prvého lisovania, tzv. panenský olej, ktorý je najvzácnejší a najkvalitnejší. Je spracovaný mechanickým lisovaním, bez použitia chemikálie. Vďaka náročnej technológii sú v ňom zachované všetky účinné zložky. Vitamín E je dôležitý antioxidant, ktorý zosilňuje pozitívne účinky pôsobenia GLA (kyselina gama-linolenová).

Obsah: púpalkový olej 500 mg, kyselina gama-linolenová 46,75 mg, vitamín E 2,5 mg

Dávkovanie: 2x denne 2 kapsule počas alebo po jedle, pri bolestivej menštruácii užívať 2-3 dni pred menštruačným cyklom a počas jeho priebehu.

Balenie: 168 kapsúl

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.