Femidatabs - kožné choroby - €37,00|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

výživové doplnky
ochrana pokožky
predčasné starnutie
lupienka
 

Femidatabs

Výživa buniek pokožky - hydratácia, hladká pokožka, ochrana buniek - predčasné starnutie, vyhladenie drobných vrások, lupienka, škvrny na pokožke - femidatabs
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 27
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 14 % Bežná cena: 43,00 € Vaša cena: 37,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 37 bodov.
Náš odmeňovací systém

Femidatabs - pre sviežu pleť a pružné kĺby

Výživové doplnky

Balenie: 60 tabliet

     Femidatabs, to je pevná a krásna pleť bez vrások. Nemali by sme zabúdať na to, že i s našou pleťou je potrebné zaobchádzať ako so živým organizmom, ktorý pre svoje zdravie potrebuje prísun dôležitých látok. Unikátne zloženie Femidatabs napomáha výžive pokožky od základov. Krásna a pružná pleť je prianím nielen každej ženy, Femidatabs vám ho pomôže realizovať.

     Ide o vyvážený komplex látok ovplyvňujúcich vzhľad a stavbu pokožky, jej hydratáciu a ochranu pred voľnými radikálmi, ktoré často zapríčiňujú poškodenie buniek pleti.


Kedy Femidatabs pomáha:

  • odporučuje sa všetkým ženám a mužom starším ako 25 rokov
  • zlepšuje výživu buniek pokožky a jej hydratáciu
  • vyhladzuje a vypína pokožku vďaka zadržiavaniu vody v medzibunkových priestoroch
  • chráni bunky pred predčasným starnutím
  • vyhladzuje drobné vrásky a zjemňuje línie hlbších vrások
  • pôsobí zvnútra na spodnú vrstvu pokožky, kde sa už kozmetické prípravky nedostanú
  • ochrana organizmu pred lupienkou
  • pri problémoch s hnedými a bielymi škvrnami na pokožke

 

V čom spočíva tajomstvo Femidatabs?

     Prípravok vyrobený podľa japonského patentu, je zdrojom vzácnych mukopolysacharidov, ktoré sa podieľajú na zadržiavaní vlhkosti v pokožke a zlepšujú tak stav kolagénových vlákien. Ich zdrojom je špeciálny výťažok z rybej bielkoviny. Pre umocnenie účinkov je preparát obohatený kremíkom, zinkom, vitamínom C a E. Kremík zvyšuje pružnosť pokožky, zinok udržuje kožu zdravú, vitamín C je nevyhnutný pre tvorbu kolagénu a chráni bielkoviny pred poškodením, vitamín E je prírodný antioxidant a vyhladzuje drobné vrásky. Efekt Femidatabs je dlhodobý a výrazné zlepšenie pleti je zjavné už po 2 mesiacoch pravidelného užívania.

Obsah: 195 mg komplex rybieho proteínu, 15 mg kremeliny, 5 mg vitamínu E, 2 mg zinku, 13,8 mg výťažku z tropickej čerešne Acerola

Dávkovanie: Prvý mesiac 2 tablety denne po raňajkách, neskôr 1 tableta denne podľa stavu pokožky. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.