Gelo-3 komplex Kompava - €20|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kompava

výživový doplnok
aminokyseliny
kĺbová výživa
rast svalov
 

Gelo-3 komplex Kompava

Výživový doplnok Gelo 3 komplex - Napomáha kĺbovej výžive, regenerácii svalov - Proteínové doplnky výživy pre rast svalov - aminokyseliny
Výrobca:Kompava
Kód produktu:KPV111
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 9 % Bežná cena: 22,00 € Príchuť: pomaranč: 20,00 €
:
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 20 bodov.
Náš odmeňovací systém

Gelo 3 komplex Kompava

Výživové doplnky


Gelo 3 - komplex je proteínový výživový doplnok vo forme regeneračného nápoja. Svojim účinkom napomáha kĺbovej výžive, regenerácii svalov a je vhodný aj pre zdravý rast vlasov a pokožky. Proteíny alebo bielkoviny sa tvoria z aminokyselín, ktoré sa skladajú z 55 % uhlíka, 21 % kyslíka, 7% vodíka a 17 % dusíka, ďalej zo síry, fosforu a iných látok. Práve prípravok Gelo 3 - komplex obsahuje hydrolyzát želatíny, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, minerály vápnik a horčík, vitamíny C a E a skupiny B. Jednotlivé ľahko stráviteľné proteíny patria medzi najlepšie proteíny vhodné na noc alebo počas dňa. Zároveň sa svojou cenou zaradzuje medzi najlacnejšie proteíny, čím vyvracia dohady o tom, že za výškou ceny sa ukrýva aj úroveň kvality. Pri chudnutí príjem bielkovín v strave zvyšujeme v snahe čo najviac ochrániť svalovú hmotu. Mnohí siahajú po rôznych spaľovačoch tukov, ktoré sú na báze proteínov. Aj v športe je príjem bielkovín vyšší. Mnohí užívajú doplnky výživy v kulturistike, posilňovaní a pri pravidelnom vykonávaní iných športov, keďže podporujú rast svalov. No neodporúča sa s ich príjmom ísť do príliš vysokých čísiel. Nadbytočné bielkoviny sa v tele využiť nedajú a tiež sa ukladajú sa vo forme tuku. Netreba pritom zabúdať aj na dodanie vitamínov. Sacharidy, tuk a bielkoviny patria medzi najzákladnejšie zložky, ktoré tvoria organizmus. Ľudské telo si ich nedokáže vyrobiť, preto musí prijať bielkoviny v potrave.

 

Obsiahnuté zložky:

 • Hydrolyzát želatíny - želatína pomáha ľuďom, ktorí bojujú s bolesťami kĺbov, chrbta, nôh, chrbtice a bolesti krčnej chrbtice. Je to zdroj kolagénu, ktorý nám poskytuje  4 aminokyseliny. Ak je v organizme dostatočné množstvo týchto aminokyselín, kolagén sa dobre obnovuje, a tak zabezpečuje dobrý stav kože, vlasov, šliach a väzivových tkanív.
 • Glukozamín sulfát - glukozamín je telu vlastná bázická zlúčenina, ktorá vzniká náhradou hydroxylovej skupiny za glukózu. Je obsiahnutá u polysacharidov, ktoré plnia v organizme rozličné funkcie. Glukozamín má v tele viacero účinkov: priaznivo pôsobí pri bolesti a zápale kĺbov a znižuje stratu kĺbovej chrupavky.
 • Chondroitín sulfát - poskytuje kĺbovú výživu, čím prispieva k udržaniu optimálneho stavu kĺbovej chrupavky ako aj väzov.
 • Minerály a vitamíny sú dôležitým stavebným prostriedkom a základom výživy kĺbov a svalov. Vitamíny A, C a E podporujú zdravý vzhľad kože, podporujú obrnayschopnosť a sú dôležité pre syntézu proteínov. Biotín udržiava vlasy zdravé. Spolu s niacínom a vitamínom B2 udržujú zdravú pokožku a sliznice.

 

Gelo 3 – komplex sa odporúča:

 • ako výživa a ochrana buniek kĺbov
 • pri dospievaní organizmu na podporu rastu
 • u starších ľudí a žien
 • osobám, ktoré trpia ochoreniami pohybového aparátu
 • osobám, ktoré svojim výkonom zaťažujú pohybový aparát
 • ako preventívny prostriedok pred poranením
 • pri skratení doby rehabilitácie

 

Gelo 3 – komplex je vhodný aj pred diabetikov, keďže je sladený glykozidmi steviolu, čo je prírodné sladidlo.

 

Dávkovanie:

 • 1 x denne ako prevencia
 • deti od 8 do 11 rokov 1 odmerka 1× denne
 • deti od 11 rokov 2 odmerky 1× denne
 • 2 x denne pri prejavoch bolesti, silnej fyzickej a športovej námahe, v období rastu

Prípravok sa užíva nalačno.

 

Zloženie:

Hydrolyzát želatíny, fruktóza, mliečnan vápenatý, mliečnan horečnatý, regulátor kyslosti: kys. citrónová, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát, sladidlo: glykozidy steviolu, vitamíny: vit.C (k. L-askorbová), niacín (nikotínamid), vit.E (DL-α-tokoferylacetát), k. pantoténová (D-pantotenát vápenatý), vit.B6 (pyridoxínhydrochlorid), vit.B2 (riboflavín), tiamín (tiamínhydrochlorid), kys. listová (kys. pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín), vit.B12 (kyanokobalamín), arómy: broskyňa, farbivo: betakarotén.

 

Obsah balenia: 390 g / 30 dávok

 

Upozornenie:

Obsahuje fenylalanín. Neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá a arómy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti do 8 rokov.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.