Gainer Extra Mass Puding - €5,40|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kompava

proteíny
rast svalovej hmoty
puding
výživový doplnok
 

Gainer Extra Mass Puding

Sacharidovo-proteínový doplnok pre rast svalovej hmoty - zdrava náhrada za anabolické steroidy vo forme pudingu - Gainer Extra Mass Puding
Výrobca:Kompava
Kód produktu:KPV73
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 10 % Bežná cena: 6,00 € Príchuť: vanilka: 5,40 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.
Náš odmeňovací systém

Gainer Extra Mass Puding

Doplnky na rast svalov


Gainer Extra Mass Puding je sacharidovo-proteínový doplnok pre rast svalovej hmoty. Je vhodný aj pre začínajúcich športovcov a kulturistov, ktorý musia vydať veľké množstvo energie. Je prijateľnejšou náhradou za anabolické steroidy. Obsahuje množstvo sacharidov, je ľahko stráviteľný a má vysoký obsah minerálnych látok. Je jedinečný, keďže je vo forme pudingu. Pre tieto vlastnosti patrí medzi najlepšie proteíny. Okrem toho obsahuje aj vysokú hladinu esenciálnych aminokyselín, je obohatený o glutamín a BCAA (leucín, izoleucín a valín), čo sú zložky nenahraditeľné vo fitness jedálničku pre schopnosť rýchlej regenerácie svalov. Je vhodný na použitie pred náročným tréningom, pretože dopĺňa zásoby glykogénu potrebného na energiu. Ľahko sa zhotovuje, a to bez varenia. Gainer Extra Mass Puding je súčasťou jedálnička na objem a naberanie svalovej hmoty. Je jediným anabolizujúcim gainerom vo forme pudingu. je zdrojom sacharidov na rýchle doplnenie energie. Obsahuje 25% srvátkových bielkovín doplnený o BCAA na maximálny anabolický efekt.

 

Gainer Extra Mass Puding obsahuje:

 • glutamín, ktorý obsahuje je zdrojom dusíka potrebného pre rast svalov
 • chróm - podporuje svalotvorbu a optimálnu využiteľnosť tukov na tvorbu energie, čím pomáha pri zvyšovaní podielu svalov na úkor tukov, tiež pôsobí proti degeneratívnym zmenám a predčasnému starnutiu.
 • vitamíny – podporujú imunitný systém a podporujú športový výkon
 • valín - predstavuje energetický zdroj pre svalové tkanivá. V tele plní niekoľko funkcií, a to podieľa sa na stimulácii metabolizmu svalov a regenerácii tkanív a zabezpečuje rovnovážny stav dusíkatých látok v tele.leucín - patrí medzi štvrtú najzastúpenejšiu aminokyselinu v kostrovej sústave. Výskumy dokázali, že užívanie luecínu pred telesným cvičením znižuje rozpad svalových bielkovín a zmierňuje prejavy svalovej horúčky po cvičení.
 • Leucín je dôležitý v tele, pretože jeho dostatočnou hladinou dokáže náš organizmus spracovať aj ostatné aminokyseliny prijaté v potrave. Aktivuje anabolické procesy tele a spojenia, ktoré nevyhnutné pre rast a udržanie kostrového svalstva. Pri nedostatočnom množstve tejto aminokyseliny je tvorba svaloviny pozastavená.
 • izoleucín - sa podieľa na tvorbe hemoglobínu, optimalizuje hladinu cukru v krvi a je zdrojom energie.

 

Gainer Extra Mass Puding je určený:

 • športovcom po dlhotrvajúcom a náročnom tréningu, s vysokým výdajom energie
 • športovcom pre ochranu svalov a ich regeneráciu po športovej aktivite
 • pre deti od 8 rokov s rýchlou látkovou premenou a vysokým výdajom energie

 

Dávkovanie:

3 x denne 1 puding (1 dávka = 35 g) mimo hlavných jedál, najlepšie ráno, po tréningu a pred spaním.

 • deti od 8 do 11 rokov 1 puding denne
 • deti od 11 do 18 rokov 1 puding 1–2 x denne

Obsah balenia: 210 g

 

Zloženie:

základ – maltodextrín, srvátkový proteín, škrob, glukóza, živočíšna želatína, xantán, rastlinné aminokyseliny (L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín), guarová guma, soľ, aspartám, arómy, vitamíny: C (k- laskorbová), B3, E (DL-a-tokoferylacetát), B5 (D-pantotenát vápenatý), B6 (paridoxínhydrochlo­rid), B2 (riboflavín), B1 (tiamín), H (D-biotín), B9 kyselina listová (kys. pteroylmonoglu­támová), B12 (kyanokobalamín), pikolinát chróm

 

Upozornenie:

Obsahuje fenylalanín. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C. Nepoužívajte ako náhradu rozmmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 8 rokov.