Fiber Star - €39.20|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Výživové doplnky STARLIFE

výživový doplnok
echinacea
aloe vera
trávenie
 

Fiber Star

Výživový doplnok Fiber star obsahuje množstvo výživných látok hlavne kvôli základným výťažkom: Aloe vera, Skorocel blškový, echinacea purpurová - trávenie
Výrobca:Starlife
Kód produktu:SL52
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 7 % Bežná cena: 45,00 € Vaša cena: 42,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 42 bodov.
Náš odmeňovací systém

FIBER STAR

Doplnok stravy

Fiber Star je rastlinný prípravok, ktorý je vhodným doplnkom vlákniny. Látky, ktoré obsahuje majú väzobné vlastnosti. Obsahuje liečivé rastliny ľan siaty, skorocel psyllium, plody slivky, artičok, proskurník, horec žltý, kôra brestu, echinaceu purpurovú, Aloe vera, Alfalfu a kayenské korenie. Napomáha pri problémoch s trávením, peristaltike a zdraviu čriev, prečisťuje zažívací systém a črevný trakt, pomáha pri zápaloch žalúdka a liečbe žalúdočných a dvanástnikových vredov.

Skorocel blškový

Významnou rastlinnou zložkou je Plantago ovata (skorocel blškový). Je to trváca bylina s protistojnými kopijovitými listami. Rastie na lúkach, pasienkoch a popri cestách. Je to stredozemný druh, ktorý dnes rastie len v severozápadnej časti Českej republiky.

Jeho účinky:

 • podporujú trávenie a črevné funkcie
 • pomáha udržiavať zdravé črevá
 • je vhodný v tehotenstve
 • vhodný pri problémoch so žilovou pleteninou v konečníku
 • predchádza zápche

Aloe vera

Produkty z aloe vera napomáhajú pri zažívacích ťažkostiach, predlžovať vek, posilňovať imunitu organizmu, pri paradentóze a pri hojení kožných problémov. Pestovanie aloe vera sa uskutočňuje aj v mnohých domácnostiach. Nato ako túto rastlinu najlepšie využiť prišiel už ruský profesor Vladimír Petrovič Filatov. Zistil, že pri krátkodobom vystavení nepriaznivým podmienkam je nútená vyrábať záchranné látky, tzv. biogénne stimulátory. Tie sú veľmi účinné, no v čerstvo narezaných listoch sa nenachádzajú. Použitie aloe vera je známe vo forme gélu na pitie alebo spreju. Mladiství oceňujú účinok aloe vera na akné alebo na vlasy. Jednou z hlavných účinných látok je polysacharid acemanán. Táto látka pri vnútornom užití aktivuje imunitný systém a chráni bunkové membrány. Používa sa aj v zubnom lekárstve ako lepidlo na zubné náhrady. Okrem toho obsahuje aj vápnik, horčík, zinok, selén, vitamíny a aminokyseliny. Bolo zistené, že obsahuje viac ako 200 farmakologicky účinných látok.

Echinacea purpurová

je bylina, ktorá neslúži iba ako ozdoba v záhradách, ale aj ako prevencia pred rôznymi ochoreniami. Pochádza zo Severnej Ameriky a do Európy sa dostala v 17. storočí. Dorastá do výšky približne jedného metra a je považovaná za silnú zbraň v boji proti ochoreniam. Obsahuje echinacín a polysacharidy, ktoré stimulujú imunitný a lymfatický systém a prirodzenú obranyschopnosť pred infekciami. Obsahuje aj silicu, živicu, triesloviny a kyselinu kávovú.

Jej účinky na zdravie sú:

 • podpora imunitného systému
 • podpora lymfatického systému
 • vhodná pri prechladnutí a chrípke
 • prevencia pred infekčnými ochoreniami
 • protizápalové a protivírusové účinky
 • podpora hojenia rán
 • pomoc pri liečbe dýchacích ochorení
 • pomoc pri liečbe ochorení močových ciest
 • podpora liečby žalúdočných vredov
 • podpora pri liečbe chorôb pečene
 • prevencia pred rakovinou
 • pomoc pri liečbe kožných ochorení
 • detoxikácia organizmu

Najznámejší je čaj z echinacey. Používa sa celá bylina, teda listy, koreň aj kvety. V lekárňach však môžeme nájsť aj echinacea kvapky, tablety alebo sirup. Vhodné je aj podávanie echinacey pre deti, ktorá svojim účinkom rýchlejšie zmierni príznaky ochorenia.

Dávkovanie: 2 tablety ráno a 4 tablety večer. Zapiť aspoň litrom vody

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: závisí od spôsobu pestovania, spracovania a množstva rastlinných zložiek v balení.

Zloženie:

Flax (Linum usitatissimum, ľan úžitkový, semeno) 250 mg, Psyllium Husk (Plantago psyllium, skorocel blškový, semeno), Prune (Prunus domestica, slivka domáca, plod), jablčná vláknina, Artichoke (Cynara carduncullus, artičoka bodliaková, list), Marshmallow (Althaea officinalis, ibiš lekársky, koreň), Gentian (Gentiana lutea, horec žltý, koreň), Slippery Elm (Ulmus rubra, brest hrabolistý, kôra), Echinacea (Echinacea purpurea, echinacea purpurová, koreň), Aloe Vera (Aloe barbadensis, aloe vera, listy), fruktóza – oligosacharidy, Alfalfa (Medicago sativa, lucerna siata, vňať), Pepper (Capsicum frutescens, paprika ročná, plod).

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.