Extrakt z grepových jadier - €4,84|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Extrakt z grepových jadier SALOOS

saloos
grep
antioxidant
detoxikácia organizmu
 

Extrakt z grepových jadier

Grepové kvapky sú extrakt z grepových jadier - Antioxidant, detoxikácia organizmu, pôsobí na plesne ako mykóza. - na vonkajšie a vnútorné použitie
Kód produktu:SA28
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 1 - 21 dní
Ušetríte: 17 % Bežná cena: 5,80 € Vaša cena: 4,84 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 4 bodov.
Náš odmeňovací systém

Extrakt z grepových jadier

Kvapky z grepových jadierok

Grepové jadierka

Výrobok s obsahom 60% extraktu z grepových jadier a 40% prírodného glycerínu. Obsahuje vysoké množstvo bioflavonoidov a má široké spektrum použitia. Vhodný na regeneráciu pokožky a problematickej pleti. Obsahuje nenahraditeľné vitamíny C a B. Je určený k vnútornému aj vonkajšiemu použitie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy.

Grepové jadierka sú v liečiteľstve ešte dieťaťom. Zatiaľ čo iné byliny využíva prírodná medicína stovky rokov, u jadierok je táto doba pomerne krátka, Dr. Jacob Harich ich objavil až v roku 1980. Nositeľ Einsteinovej ceny, doktor, fyzik a súčasne náruživý záhradkár, si ako prvý všimol odolnosti semienok proti plesniam a hnilobe na záhradníckom kompostu. A vďaka tomu je podrobil rozsiahlemu bádania s prekvapujúcim výsledkem.Výzkum potvrdil silné antibiotické schopnosti a zaradil jadierka medzi významné prírodné antibiotiká. Grepové jadierka účinne pôsobia proti plesniam, baktériám aj jednobunkovým parazitom. Obsahujú bio flavonoidy, ktoré čoby silný antioxidant podporujú prirodzený detox organizmu, posilňujú trávenie a zvyšujú imunitu.

Grepové kvapky použitie:

  • vnútorne použitie: Zriediť 10 kvapiek v 200 ml vody (3x denne)
  • vonkajšie použitie: zriediť 3 kvapky v 50 ml vody a natrieť postihnuté miesto


Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.