Drags Imun mydlo - €5,9|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Pentagram prírodných mydiel

dračia krv
prírodné mydlo
antiseptikum
hojenie rán
 

Drags Imun - mydlo

Glycerínové mydlo - Prírodné antibakteriálne, antimykotické mydlo na bradavice - drags imun alebo dračia krv ako prírodné mydlo - hojenie rán, antiseptikum
Výrobca:ENERGY
Kód produktu:E26
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 21 % Bežná cena: 7,50 € Vaša cena: 5,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.
Náš odmeňovací systém

Drags Imun mydlo

Dračia krv

Drags imun mydlo patrí medzi prírodné mydlá, ktoré obsahujú glycerín. Je to glycerínové mydlo, ktoré obsahuje výťažok – živicu zo stromu Croton lechleri. V krajine pôvodu tento strom nazývajú Sangre de Drago – čo v preklade znamená Dračia krv. Dračia krv je mydlo patriace medzi výživové doplnky. Strom Croton lechleri je zdrojom veľkého množstva antioxidantov, z látok pozitívne pôsobiacich na organizmus obsahuje i alkaloidy tanín a taspín. Toto zloženie z prírodného mydla robí produkt s výraznými protizápalovými a hojivými účinkami.

Výrazné účinky mydla Drags imun:

Glycerínové mydlo Drags imun má silné

  • antioxidačné,
  • antimykotické,
  • antivírusové
  • antibakteriálne účinky

Je vynikajúcim prostriedkom na pomoc pri hojení rán, urýchľuje hojenie rán a napomáha pri rekonvalescencii pokožky pri hojení rán.

Glycerínové mydlo je vhodné na pomoc pri ošetrovaní povrchových rán na koži, pri kožných defektoch počnúc drobnými rankami a končiac vredmi.

Bradavice

mydloglycerínom a silicou zo stromu Croton lechleri je účinným bojovníkom proti bradaviciam. Ak už zúfate a neviete sa bradavíc zbaviť, na bradavice je spoľahlivým pomocníkom glycerínové mydlo Drags imun. Je to preto, lebo má výrazné antivírusové účinky a bradavice sú spôsobované práve vírusom. Má mnoho kmeňov a je jedným z najrozšírenejších vo svete, je ním nakazených až 40% populácie. Jednotlivé kmene spôsobujú výskyt bradavíc na iných častiach tela. Najčastejšie sa objavujú na rukách, na nohách či v oblasti genitálií, no úplne najčastejším výskytom sú bradavice na chodidle. Bradavice sú vírusy, ktoré žijú v koži a vyživujú ich naše cievy. Tie im nechtiac prinášajú pomocou krvi potrebné látky. Uprostred bradavíc sú malé čierne bodky, čo nie je nič iné ako zrazené krvné cievy, práve tie vyživujú bradavice. Často sa na bradavice – na ich odstránenie používajú bolestivé metódy, pretože sú pevne späté s kapilárnymi cievami a tým pádom silno zakorenené v koži. Na bradavice je potrebné dávať pozor a zamedziť ich styku s nenakazenými časťami tela, akonáhle sa nenakazená časť tela dostane do kontaktu s bradavicou, vírus sa rozšíri i na tieto časti tela. Mnohokrát k nákaze postačuje i kontakt s kúskami kože pochádzajúcej z bradavíc. Najčastejšie sa bradavice nachádzajú na chodidle. Bradavice na chodidle sú mimoriadne bolestivou záležitosťou – ak sú bradavice na chodidle na strane, ktorou sa dotýkame zeme, každý pohyb je mimoriadne bolestivý.

Dračia krv účinky:

  • Dračia krv účinne bojuje proti drobným poraneniam kože, urýchľuje hojenie rán.
  • Regenerácia pokožky je vďaka účinným zložkám obsiahnutým v prírodnom mydle rýchlejšia a viditeľnejšia.

Dračia krv účinky pri ochoreniach pokožky:

  • Je účinná pri problematickej alebo citlivej pleti so sklonom k alergiám – alergické reakcie upokojuje a pleť nedráždi. Upokojuje ju pri sčervenaní a podráždení. Dračia krv je vhodná i pri uštipnutí hmyzom, postihnuté miesto regeneruje a zabraňuje alergickej reakcii.
  • Dračia krv účinky pri zápaloch: keďže strom Croton lechleri má výrazné protizápalové účinky, odporúča sa jeho používanie pri rôznych zápaloch kože či vyrážkach a zapálených vriedkoch.

Zo stromu Croton lechleri sa používa kôra, vetvičky a listy, ale najmä živica. Na základe mnohých vedeckých výskumov boli uznané jeho výrazné hojivé, antibakteriálne a protizápalové účinky.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.