Celitin - lecitín a ginkgo biloba - €18,90|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Ďalšie stravné doplnky

ginkgo biloba
lecitín
mozog
cholesterol
 

Celitin - lecitín a ginkgo biloba

Výživový doplnok Celitin - kombinácia lecitín a ginkgo biloba. Podporuje mozog, sústredenie, pozornosť, pamäť ale aj cholesterol či metabolizmus tukov
Výrobca:ENERGY
Kód produktu:EN19
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Vaša cena: 18,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 18 bodov.
Náš odmeňovací systém

Celitin - Energy

Originálna kombinácia lecitínu (1 000 mg) a Gingko biloby (60 mg),

obohatená o bioinformačnú zložku

Obsah: 90 kapsúl

Celitin použitie:

Vyvážený pomer účinných látok prípravku Celitin pôsobí priaznivo predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú procesov dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Užívaním sa zlepšuje pamäť, účinkuje proti stresu a pomáha predchádzať únave a vyčerpaniu. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku harmonizujú s ostatnými účinnými zložkami a jemnými energiami informačné pole organizmu.

Ďalšie pozitívne účinky Celitinu:

  • podporuje metabolizmus tukov

  • reguluje cholesterol v krvi

  • vyživuje puzdrá nervových vlákien

  • bráni vzniku arteriosklerózy

  • bráni vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín

  • ovplyvňuje látkovú výmenu vlasov a nechtov

Lecitín 

Lecitín sa nachádza vo všetkých bunkách ľudského tela, kde sa zúčastňujú na životne dôležitých pochodoch. Významný je jeho vplyv na metabolizmus cholesterolu. Premieňa škodlivý cholesterol na neškodný a tým pomáha predchádzať arterioskleróze a srdcovému infarktu. Pri užívaní lecitínu bolo preukázané zlepšenie pamäte a aktivácie mysle.

Gingko biloba 

Gingko biloba účinkuje pozitívne na široké spektrum porúch. Zvyšuje prietok krvi v mozgu a umožňuje tak nervovým bunkám absorbovať viac kyslíka. Ochraňuje cievy pred kŕčmi a stratou pružnosti, má relaxačný účinok na steny ciev. Pôsobí ako bariéra proti abnormálnemu vzniku krvných zrazenín v tepnách a žilách.

Klinické využitie zahŕňa liečbu senility, hluchoty, diabetické cievne choroby a niektorých očných porúch.

Bioinformácie 

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením dochádza k vyrušeniu negatívnych informácií a vyvolaniu spätného regeneračného procesu. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú práve preparáty Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Doporučené dávkovanie : 1 kapsula 1x denne 
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. 
Neodporúča sa osobám precitlivelým na včelie produkty.

Obsah balenia: 90 kapsúl

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.