Brain Shake na činnosť mozgu - €14|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Proti stresu

proti stresu
koncentrácia
výživový doplnok
chia semienka
 

Brain Shake na činnosť mozgu

Brain Shake výživový doplnok na priaznivú činnosť mozgu, proti stresu a pri duševnej záťaži, únava, podpora pamäte, koncentrácia, Obsahuje Lucuma, chia semienka
Výrobca:Natur Port
Kód produktu:NP60
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 7 % Bežná cena: 15,00 € Vaša cena: 14,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Brain shake

Výživové doplnky - mozog

Ako názov napovedá, Brain shake je určený pre zmenu na podporu duševne náročnej práce. väčšina produktov je založená na regenerácii svalov, produkovaná na rast svalovej hmoty, na rekonvalescenciu, no doplnok výživy. Brain shake je určený všetkým, ktorí nenamáhajú svaly, ale mozog. Je to 100% prírodný prášok, ktorý podporuje aktivitu mozgu, podporuje pamäť, koncentráciu, a preto je vhodný pre všetkých tých, ktorí sú dlhodobo vystavení mentálnemu stresu, tlaku a ich mozgová činnosť býva unavená.

Zložky, ktoré sú pridané do Brain shake, sú vyberané starostlivo a s ohľadom na ciele Brain shake.

  • Lucuma – ovocie označované aj ako „zlato Inkov“ je guľaté či oválne a pripomína natvrdo uvarené vajíčko, teda len jeho žĺtok. Lucuma je zaradená medzi superpotraviny, pretože obsahuje veľmi výživné látky. Nájdeme v nej karbohydráty, antioxidanty, vitamíny skupiny B, najmä B3, minerály horčík, sodík, draslík, vápnik, fosfor. Obsahuje veľké množstvo vlákniny. Lucuma pôsobí protizápalovo, používa sa na hojenie rán, tiež spomaľuje starnutie pokožky tým, že regeneruje tkanivá. Vitamín B3 sa užíva najmä na podporu nervového systému a lucuma pôsobí ako energizér najmä pri duševnom vyčerpaní. Má sladkú chuť a je vhodná aj ako sladidlo pre diabetikov, no pridáva sa i do čokolád, pudingov, kaší, smoothies a iných jedál.
  • Karob, plod rohovníka obyčajného, nazývaný aj svätojánsky chlieb alebo svätojánsky chlebík. Podobá sa na fazuľové lusky, má tmavohnedú farbu a jeho prášok je podobný kakau. Je zdravšou alternatívou čokolády a zvykne sa pridávať do zmrzlín, do koláčov, ale i do varených jedál. Je zdravší ako kakao, obsahuje menej tuku, ale aj kalórií. Obsahuje veľa vlákniny, čím prispieva k správnej funkcii tráviaceho traktu.
  • Chia semienka – maličké, zázračné chia semiačka vás nabijú energiou a dodajú vzácne omega-3 a omega-6 kyseliny, dodajú veľa vápnika, veľa bielkovín. obsahujú i vlákninu, preto sú vhodné na chudnutie, minerály mangán, zinok, fosfor, sodík a vitamíny B a C. Chia sú nabité antioxidantmi a už v dávnych časoch boli cenené ako superpotravina.
  • Kakao, potrava bohov. Kakaové bôby poznali a využívali už Indiáni, z Južnej Ameriky sa kakao dostalo až do Európy, no pre Európanov malo príliš horkú chuť. Až po pár vylepšeniach vznikla z kakaa čokoláda a jej masové pitie sa začalo v 17. Storočí, kedy ovládla európsky kontinent. Zlepšovala náladu, zmierňovala podráždenosť. Kakao uľahčuje cestu ako schudnúť, keďže zmierňuje podráždenosť pri pocitoch hladu.
  • Bylina maca, alebo peruánsky ženšen. Je silným afrodiziakom a dodáva telu vitalitu. Obsahuje esenciálne aminokyseliny, aj voľné mastné kyseliny. Z vitamínov A, vitamíny skupiny B, C, železo, vápnik, horčík, proteíny a glukozinoláty. „Ženšen“ zvyšuje a udržiava energiu, obsahuje výnimočné látky, zlúčeniny macaeny a macamidy, ktoré majú na starosti vyrovnávanie hladiny hormónov.

Produkt neobsahuje konzervačné ani pridané látky, lepok, ani GMO produkty. Je vhodný pre vegetariánov a vegánov.

Návod na prípravu:

1 plnú čajovú lyžičku rozmiešajte v 200 ml tekutiny. Je vhodný na pravidelné užívanie.

Odporúčané dávkovanie: 5 g prášku do jedla alebo nápoja

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.