Ajurvédska káva BRAHMI - mandle - €3,43|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 
Ajurvédska káva

Staré indické učenie o zdraví AJURVÉDA k nám do Európy prinieslo alternatívnu kávu bez kofeínu a je ňou čoraz známejšia ajurvédska káva. Ajurvédska káva – jej hlavným základom je čakanka bohatá na inulín (vláknina – prebiotikum) plus prímes indických byliniek. Veľkú obľubu si vyslúžila káva na chudnutie Garcínia, manažéri, študenti  radi podporia činnosť mozgu a pamäť kávou Brahmi, ženy usmernia svoj hormonálny systém a menštruačný cyklus kávou Shatawari, podpora imunity je v rukách kávy Ašvagandha, nespavosť a poruchy spánku zaženiete pomocou ajurvédskej kávičky Valeriana..

 
 

Ajurvédska káva

káva bez kofeinu
brahmi
ajurveda
mandle
 

Ajurvédska káva BRAHMI - mandle

Brahmi ajurvédska káva - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, proti stresu a jeho následkom na trávenie, efektívne učenie - káva bez kofeinu
Kód produktu:ARUN7
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 12 % Bežná cena: 3,90 € Vaša cena: 3,43 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.
Náš odmeňovací systém

Ajurvédska káva BRAHMI - mandle

Pamäť a mozgová činnosť

Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po tisíce rokov vysoko cenených tradičnou indickou medicínou, ajurvédou.


BRAHMI

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny je Brahmi považovaná za vynikajúce Jang tonikum. Ďalšia zložka, čakanka lekárska, podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene. Brahmi napomáha zlepšeniu pamäte a koncentrácie, celkovému upokojeniu a získaniu schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí i proti stresu a jeho následkom na trávenie.

Z hľadiska ajurvédy pôsobí Brahmi ako výživa mozgových buniek a vynikajúci antioxidant. Má výraznú schopnosť zvyšovať silu mysle (MEDHYA efekt). Podporuje a zlepšuje všetky mentálne funkcie, vrátane schopnosti chápať (DHI), pamätať si (DRHITI) a vybaviť si zapamätané (SMRITI) a zároveň koordinovať tieto tri mentálne aspekty. Zvyšuje tak schopnosť efektívneho využitia mentálneho potenciálu. Chráni mozog pred nepriaznivými príznakmi starnutia. Okrem toho sa uvádza, že bylina podporuje záujem o život, znižuje úzkosť a pridružené symptómy (nespavosť, bolesť hlavy, podráždenosť, nervozita a pod.) a zvyšuje odolnosť voči stresu a nadmernej pracovnej záťaži. V ajurvéde sa bylina brahmi používa aj na liečenie astmy, bronchitídy a anémie. Vedecké výskumy potvrdzujú, že užívanie prípravku obnovuje nefunkčné synaptické spoje v sivej mozgovej kôre a napomáha rastu dendritov. Užívanie sa odporúča pracujúcim ľuďom starším ako 40 rokov, ľuďom núteným užívať lieky poškodzujúce pamäť a ľuďom závislým na alkohole, nikotíne a iných drogách.

Ajurvédska káva Brahmi:

  • neobsahuje kofeín
  • podporuje zlepšenie pamäte a koncentrácie
  • napomáha celkovému upokojeniu, získaniu lepšej schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať
  • pôsobí proti stresu a jeho následkom na trávení
  • pomáha odstrániť únavu, zvyšuje pozornosť a posilňuje schopnosť sústredenia sa
  • pomáha upokojiť rozrušenú myseľ a podporuje duševnú rovnováhu
  • čakanka podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene.
  • je výbornou náhradou kávy alebo čaju, výborne chutí
  • vhodná aj na dlhodobú konzumáciu

Návod na použitie:

1/4 - 1/2 čajovej lyžičky (1g) výrobku zalejeme 1 šálkou teplého alebo studeného mlieka, alebo zalejeme horúcou alebo studenou vodou a prípadne doplníme mliekom v pomere 2:1. Môžeme osladiť podľa chuti.


Dávkovanie:  Najviac 4 x za deň 1 šálku

Hmotnosť: 50g
 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.