Balance 120 kapsúl (60+60) - €59,86|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 
Hodnotný darček ku všetkým produktom Dr.Egrt


Ku všetkým produktom spoločnosti Dr.Egrt zakúpených u nás Vám pri každej objednávke nad €29 dostanete hodnotný darček .

 
 

Pre vnútornú rovnováhu

Ľubovník
Červená ďatelina
Výživový doplnok
zdrava strava
 

Balance 120 kapsúl (60+60)

Výživový doplnok Balance od Dr. Egrt - Blahodarný a komplexný účinok na celý organizmus. Obsahuje ľubovník, červena ďatelina - zdravá strava
Výrobca:Dr.Egrt
Kód produktu:DE84
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Vaša cena: 59,86 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 59 bodov.
Náš odmeňovací systém

Balance -výživový doplnok

Dr. Egrt


Prečo užívať Balance?

Lebo má blahodarný a komplexný vplyv na celý organizmus.
 

Hodnotné aktívne látky

 

  • Extrakt červenej ďateliny svojím vysokým obsahom plyfenolov pôsobí ako antioxidant. Fytoestrogény z červenej ďateliny vykazujú antikarcinogénne pôsobenie, pomáhajú znížiť riziko osteoporózy, hladinu cholesterolu, zlepšiť kvalitu vlasov a nechtov a zvýšiť  libido.
  • Ľubovník sa používa ako prírodné antidepresívum. Významnú pomoc vykazuje pri ľahkej a strednej depresii, zmene nálady, vnútornom nepokoji, úzkosti, pocitu napätia a s týmito stavmi spojenými poruchami spánku.


Prípravok Balance - Menopauza sa používa na prevenciu a ľahšie zvládanie klimakterických ťažkostí u žien v období menopauzy, pre ktoré je charakteristickým javom zníženie produkcie a hladín pohlavných hormónov žien. Kvalitu života môže zlepšiť podanie prírodných látok - izoflavónov z červenej ďateliny, s ktorých pomocou sa potom organizmus lepšie vyrovnáva s hormonálnymi zmenami v menopauze a po nej.

 

Zloženie

Červená ďatelina (300 mg), Ľubovník (60 mg)
 

Dávkovanie

2 tbl denne. Vždy dostatočne zapiť vodou.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.