Aphrodisia V pre ženy, 10 kapsúl - €14,10|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

 

Výživové doplnky pre ženy by mali byť súčasťou „jedálnička“ každej športujúcej ženy.

 

Napriek tomu, že ženy sú spravidla proti výživovým doplnkom, existujú výživové doplnky pre ženy, ktoré ich telu neublížia.

 

 

 

 
 

Výživové doplnky pre ženy

afrodiziakum pre ženy
orgazmus
sex
maca peruánska
 

Aphrodisia V pre ženy, 10 kapsúl

Aphrodisia V pre ženy - výživový doplnok na podporu libida a sexuálneho pôžitku žien, sex, afrodiziakum pre ženy, libido, L-arginín, maca peruánska, frigidita
Kód produktu:IN14
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 5 % Bežná cena: 14,90 € Vaša cena: 14,10 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Aphrodisia "V" pre ženy

Afrodiziakum pre ženy

Použitie:

Výživový doplnok s jedinečnou patentovanou kombináciou bylín z rôznych končín sveta, ktoré preukázateľne pomáhajú pri zvyšovaní libida žien, podporujú prekrvenie periférnych ciev najmä v genitálnej oblasti a stimulujú hypotalamus a hypofýzu v mozgu. Týmto zabezpečia pohodu, zvýšenie chuti na sex a zintenzívnenie sexuálnych zážitkov.

Odporúčané denné dávkovanie: 2x denne 1 kapula po jedle, pri pravidelnom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly.

Upozornenie: Výživový doplnok Aphrodisia „V“ nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplotách od 5-25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Aphrodisa V zloženie:

Obsah výživových prvkov v 1 kapsule

(hmotnosť)

Denná dávka 2 kapsuly (hmot.)

% ODD 2kps

L-Arginín

125 mg

250 mg 

(x) 

Extrakt z listov Damiány (Turnera aphrodisiaca)

100 mg

200 mg

(x) 

Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum)

100 mg

200 mg

(x)

Extrakt z koreňa  Maca (Lepidium mayenii)

13,5 mg

27 mg

(x) 

ODD: % odporúčanej dennej dávky

(X)-nie je určená

 Zloženie: L-Arginín hydrochlorid, extrakt z listov Damiány (Turnera aphrodisiaca), Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum), extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii),želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý.

Hmotnosť: 6,4 g (+/- 10%) 10 kapsúl

Obsah: 10 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 
 

Aj keď sa mnohé ženy užívaniu týchto doplnkov bránia, majú niekoľko funkcií. Okrem budovania svalovej hmoty argumentom môže byť to, že výživové doplnky chránia svalovú hmotu pred katabolizmom, chránia ju aj počas diéty. Okrem toho zabezpečujú ochranu a správne fungovanie imunitného systému, udržiavajú dostatočnú hydratáciu tela. Optimalizujú pH krvi, zabezpečujú rovnováhu sacharidov, hormónov a proteínov.

 

Vo všeobecnosti sa ženám neodporúča užívať proteíny označené ako diétne, či označené ako špeciálne proteíny pre ženy, obsahujú spravidla vysoký podiel sacharidov. To ich robí chutnými, no v konečnom dôsledku neprospievajú postave a míňajú sa účinku. Cukry v nich obsiahnuté sú väčšinou fruktóza, glukóza, dextróza. Vyznačujú sa nízkym obsahom proteínov. A práve proteíny sú pre správne fungovanie organizmu dôležité, nezáleží na tom, že ich užívajú i muži. Viaczložkové proteíny sú vhodnou voľbou z hľadiska ich dlhodobého vstrebávania sa do organizmu. Uvoľňujú sa postupne počas niekoľkých hodín a telu dodávajú aminokyseliny po dlhší čas. Dostatočné množstvo aminokyselín znamená dostatok živín pre rast svalov. Dôležitou súčasťou jedálnička sú multivitamíny, obsahujú dostatočné množstvo všetkých potrebných vitamínov a minerálov potrebných k správnemu fungovaniu organizmu. Podporujú spaľovanie tukov, regeneráciu, metabolizmus a zlepšujú mnohé iné funkcie. Bez dostatočného príjmu vitamínovminerálov organizmus nedokáže naplno fungovať.

 

Samozrejme, nesmie sa zabudnúť ani na výživu kĺbov. Dostatočná výživa kĺbov musí patriť medzi základné výživové doplnky pre ženy, ktoré športujú. Kĺby sa totiž vplyvom fyzickej námahy opotrebúvajú, čo vedie neskôr k chronickým ochoreniam. Týka sa to kolenných, bedrových kĺbov, chrbtice, ale i malých kĺbov rúk.

 

Aminokyselina glutamín je kyselina, ktorá je v svaloch najväčšmi zastúpená, no veľmi rýchlo jej ubúda. Spolu s BCAA, esenciálnymi aminokyselinami, chráni svaly pred následkami katabolizmu.