Anti Parazit - na parazity - €26,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Dr. Elf

proti parazitom
výživové doplnky
črevné parazity
parazity
 

Anti Parazit - na parazity

Výživový doplnok Anti Parazit určený boj proti parazitom v našom tele ide o prírodné lieky proti parazitom - koncentrát zo slovenský rastlín - črevné parazity
Výrobca:Dr. Elf
Kód produktu:ELF02
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Vaša cena: 26,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 26 bodov.
Náš odmeňovací systém

Anti Parazit

Lieky proti parazitom

 

 • Jedinečný produkt s protiparazitálnymi účinkami.
 • Používame slovenské bylinky, pretože každému človeku narodenému v určitej oblasti najviac prospieva príroda i strava z jeho rodnej oblasti.
 • Pomer rastlín v tomto produkte je konzultovaný výhradne s tými najlepšími odborníkmi na rastliny a doplnky výživy
 • Originálna receptúra
 • Unikátny produkt, ktorý svojou receptúrou nie je podobný žiadnemu podobnému produktu
 • Podporujeme Slovensko
 • Trváme na tom, aby naše produkty boli zložené výhradne z bylín rastúcich na našom území

Made in Slovakia

Preto zloženie prípravku Anti Parazit, patriaceho do skupiny antiparazitiká pre ľudí - je výlučne z týchto slovenských rastlín:

 • orech kráľovský,
 • klinček voňavý,
 • palina obyčajná,
 • mäta prieporná,
 • zemežlč menšia,
 • tekvica obyčajná,
 • materina dúška,
 • ďumbier lekársky,
 • sladké drievko,
 • pamajorán obyčajný,
 • fenikel obyčajný.

Antiparazitiká alebo ako sa zbaviť parazitov bez liekov


Parazity v ľudskom tele sa vyskytujú až u 80 % populácie, či sú to deti alebo dospelí. Aby sa parazity z tela odstránili, je dôležité do procesu prečisťovania zaradiť celý tráviaci trakt. Ak uvažujeme, ako sa zbaviť parazitov, mali by sme sa riadiť viacerými pravidlami:

 • V prvom kroku je najdôležitejšia očista organizmu bylinkami, ďalej je dôležitá správna dávka vlákniny, ktorá zamedzí ukladaniu potravy, správne dávky vitamínov, minerálov a živín.
 • V neposlednom rade musíme poznať zdroj nákazy a vykonať patričné opatrenia.

Črevné parazity

Sú jednou zo šiestich najnebezpečnejších príčin ľudských chorôb. Spôsobujú zažívacie, ale i iné problémy a ochorenia, ktoré postihujú ľudí. Je dokázané, že sú zodpovedné za väčší počet ochorení ako rakovina. Najčastejšie sa vyskytujú v hrubom čreve, sú rôznej veľkosti a spotrebovávajú najväčšiu časť živín, ktorú človek prijíma v potrave. Hostiteľa oberajú o vitamíny, minerály a potrebné živiny. Prvým krokom vedúcim k zničeniu parazitov v tele je nutnosť odstrániť parazity v črevách. Až 90 % ochorení má svoj začiatok práve v hrubom čreve. Ich prítomnosť je často nepozorovateľná, príznaky sa môžu podobať na príznaky bežných ochorení, zvyčajne sú to tieto: nechutenstvo, strata hmotnosti, nafúknuté brucho, zápcha, nevoľnosť, bolesti brucha, vracanie, nespavosť, nepokoj či neurózy. Najčastejšími príznakmi je plynatosť, nadúvanie a kŕče v bruchu.

Ako sa zbaviť parazitov v ľudskom tele

Zbaviť sa ich nie je také jednoduché, no jednoznačne najúčinnejšou možnosťou je užívanie bylín, ktoré obsahujú látky s antiparazitnými účinkami. Venujme preto pozornosť bylinám, ktoré sú na kynoženie parazitov ako stvorené. Všetky tieto liečivé rastliny sa nachádzajú v produkte Anti Parazit.

Orech kráľovský

Orechy všeobecne disponujú neuveriteľne pozitívnymi účinkami na ľudský organizmus. orech kráľovský podporuje organizmus v boji proti vírusom a baktériám. Ovplyvňuje celý tráviaci systém, trávenie a užíva sa na podporu trávenia a pri poruchách trávenia. Podporuje činnosť žalúdka. Je vynikajúcim liekom proti plynatosti, používa sa proti parazitom, plesniam, vírusom i baktériám. Výrazne posilňuje organizmus a imunitu. Jednotlivé druhy orechov sú výborné aj ako pomoc pri kožných ochoreniach, ako sú ekzémy či akné. Účinné látky v ňom obsiahnuté hoja rany, vredy či pomáhajú pri opuchoch. Použitím zvonka pomáha liečiť zápaly, pomáha pri nadmernom potení či omrzlinách. Orech kráľovský sa často konzumuje vo forme čaju, čistí krv, znižuje hladinu cukru v nej. Má protizápalové a antibakteriálne účinky. Často sa používa ako súčasť kúr na očistu organizmu od parazitov, plesní či baktérií.

Klinček voňavý

V niektorých končinách sveta patriaci medzi koreniny, u nás medzi liečivé rastliny – trvalky. Práve klinčeky obsahujú z rastlinnej ríše najúčinnejší prostriedok na dezinfekciu – eugenol, čo je látka v medicíne používaná ako lokálne antiseptikum a anestetikum. Okrem eugenolu obsahuje klinček i látku karyofylén, čo je látka s antimikrobiálnymi účinkami. Práve tieto dve zložky sa „pohybujú“ v ľudskej krvi a cestou účinne likvidujú miniatúrne parazity, larvy a vajíčka. Často sa pije klinčekový čaj proti parazitom. Klinček sa často používa ako účinný prostriedok pri malárii, pri cholere, svrabe či tuberkulóze - účinne totiž zabíja vírusy, baktérie a parazity, plesne. Likviduje i stafylokoky či streptokoky.


Palina obyčajná

Už od dávnych čias sa palina obyčajná používa ako účinný prostriedok proti črevným parazitom. Jej hlavnou pôsobnosťou je celý tráviaci trakt – trávenie, poruchy trávenia, problémy so žalúdkom, nedostatok tráviacich enzýmov. Často sa pridáva do jedál vo forme koreniny pod názvom estragón. Zlepšuje činnosť žalúdka a čriev, podporuje tvorbu žlče. Znižuje bolesť žalúdka a likviduje žalúdočné vredy. Jej blízkou príbuznou s podobnými účinkami je palina pravá.

Mäta prieporná

Obľúbená bylinka so skvelými účinkami. Jedným z najvýraznejších je práve vplyv na trávenie a celý tráviaci systém. Aké má mäta účinky: už malým bábätkám sa podáva na zlepšenie trávenia a pri bolestiach brucha mätový čaj. Pôsobí priaznivo na plynatosť, nafukovanie, podporuje tvorbu žalúdočných štiav.

Zemežlč menšia

Bylinka podporujúca tráviace procesy v organizme, podieľa sa na optimalizácii tvorby žalúdočných štiav a na zvyšovaní peristaltiky čriev. Ovplyvňuje takmer všetky ochorenia súvisiace s tráviacim systémom – znižuje nechutenstvo, odstraňuje pálenie záhy, upravuje stolicu. Je vynikajúcim prostriedkom proti črevným parazitom. Zemežlčový čaj zvyšuje celkovú imunitu organizmu a pôsobí upokojujúco.

Tekvica obyčajná

Jedlá z tekvice, či len také surové tekvicové semienka - sú mimoriadne zdravé najmä kvôli obsahu prírodného tuku, ktorý sa k vajíčkam parazitov správa toxicky. Nazýva sa kukurbitín a červy doslova paralyzuje, čím sa odlepia od steny čreva. Semená tekvice obyčajnej sa používali už dávno v Číne na liečbu napadnutia pásomnicou.

Materina dúška

Ďalšia liečivá bylinka, ktorá vykazuje skvelé výsledky v boji proti črevným parazitom. Používa sa pri mnohých črevných problémoch, i pri infekčnom ochorení čriev. Pomáha liečiť rôzne druhy zápalov, ako je zápal močových ciest či zápal priedušiek. Má výrazné protizápalové a protikŕčové účinky, často sa používa pri bolestiach hlavy. Podporuje správnu činnosť tráviaceho systému – zmierňuje nadúvanie, plynatosť, zlepšuje peristaltiku čriev, odstraňuje nechuť do jedla a pomáha pri hnačkách.

Ďumbier lekársky - zázvor

Vynikajúca a známa rastlina. Účinne odstraňuje z tela baktérie, ktoré spôsobujú problémy s črevami. Zázvorový čaj urýchľuje odchod toxínov z organizmu a je veľmi nápomocný pri hnačke, ale i pri zápche. Podporuje optimálne vyprázdňovanie a pravidelnú stolicu. Zmierňuje črevné kŕče.

Sladké drievko

Sladké drievko účinky: má výrazné antiparazitálne, antibakteriálne a antivírusové účinky. Vyznačuje sa spazmolytickým účinkom, čo znamená, že priaznivo pôsobí na uvoľňovanie kŕčov a plynov, podporuje trávenie.

Pamajorán obyčajný

Pamajorán sa vyznačuje dobrými účinkami na tráviaci systém, pomáha pri kŕčoch, tlmí bolesť žalúdka a bolesť brucha. Je vynikajúci i pri menštruačných ťažkostiach, uvoľňuje kŕče.

Fenikel obyčajný

Feniklový čaj, dobre známy ako prvý pomocník proti nadúvaniu, je podávaný už malým bábätkám. Obsahuje silicu, prostredníctvom ktorej uvoľňuje kŕče v bruchu i kŕče hladkého svalstva. Vplýva na vylučovanie enzýmov podporujúcich trávenie. Používa sa i pri zápche, pretože uvoľňuje peristaltiku čriev.

 

Balenie: 120 kapsul - jedna kapsula obsahe 350mg látky

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.