Ajurvédska káva SHATAWARI - 100g - €3,45|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Good Nature

afrodiziakum
ajurvedská káva
prírodný estrogén
shatawari
 

Ajurvédska káva SHATAVARI - 100g

Shatavari je 100% rastlinný estrogén, ktorý má blahodárne účinky na ženský organizmus - bolestivá menštruácia, príprava na tehotenstvo, maternica, afrodiziakum
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN101
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 1 % Bežná cena: 3,50 € Vaša cena: 3,45 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.
Náš odmeňovací systém

Ajurvédska káva SHATAWARI

Shatawari - estrogén - pre ženy

Shatavari je 100% rastlinný estrogén a známe afrodiziakum. Regeneračné účinky Shatawari, najmä na ženský reprodukčný systém sú dávno známe. Shatawari pomáha tonizovať a posilňovať činnosť ženských reprodukčných orgánov a je už tradične používaná pri premenštruačnom syndróme, bolestivej menštruácii... Tiež podporuje tvorbu krvi v tkanive reprodukčných orgánov, čím pomáha pripraviť maternicu na počatie a pomáha tak v liečbe neplodnosti. Pôsobí tonizujúco aj po pôrode, kedy je prospešná v tvorbe mlieka, upravuje maternicu a hormóny.

      Toto množstvo zdraviu prospešných vlastností má Shatawari vďaka obsahu phyto-estrogénov, hormónov upravujúcich správnu hladinu estrogénu, ktoré tiež zohrávajú dôležitú úlohu pri udržaní ženského tela dlhodobo zdravého. Klinické štúdie odporúčajú rastlinný estrogén, pretože nemá negatívne vedľajšie účinky. Pre mužov je Shatawari vyživujúce tonikum podobne ako ženšen. Táto rastlina vďaka svojim vyváženým vlastnostiam pomáha regulovať rast, pôsobí upokojujúco, je výživou pre celý organizmus a spolu s Ašvangandhou a Brahmi je znamenitá aj pre deti. Tiež sa odporúča seniorom pre zmiernenie suchosti organizmu, ktorá je súčasťou prirodzeného procesu starnutia.
 
 

Shatawari:

  • neobsahuje kofeín
  • pomáha tonizovať, vyživovať a posilňovať činnosť ženských pohlavných orgánov
  • pomáha udržiavať ženské telo dlhodobo zdravé
  • priaznivo pôsobí pri nespavosti, náladovosti, anorexia, hyperaktivita detí

Dávkovanie:

1/4 - 1/2 čajovej lyžičky (1g) výrobku zalejeme 1 šálkou teplého alebo studeného mlieka, alebo zalejeme horúcou alebo studenou vodou a prípadne doplníme mliekom v pomere 2:1. Môžeme osladiť podľa chuti. Najviac 4 x 1 šálku za deň. Jedno balenie (50g) vydrží minimálne na 50 šálok lahodného nápoja!

Teraz 15% zľava na všetky ajurvédske kávy!

Hmotnosť: 100g

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.