Zinericaps - zázvor - 36 kapsúl - €23,10|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Bolesť hlavy zažil už asi každý z nás a nie je to nič príjemné. Opakované ataky bolesti hlavy postihujú značnú časť obyvateľstva. Migréna je bolesť hlavy, ktorá trvá od pár hodín, v niektorých prípadoch až niekoľko dní. Migréna príznaky sú evidentné: zvierajúca bolesť hlavy, tlaky na temeno a spánky, pocit akoby nám vŕtali do hlavy. Sprievodné znaky migrény niekedy sú: nevoľnosť, zvracanie, nechutenstvo, zhoršená ostrosť videnia, porucha reči - vyjadrovania sa.. Ako sa zbaviť migrény? Jednak je dôležité správne stravovanie, pitný režim, pohyb a relax.. Uvoľniť bolesti hlavy nám pomôžu niektoré bylinky, ktoré už po dlhé veky používali naši predkovia a nájdete ich aj v našej ponuke. Výborný liek na bolesť hlavy je poriadne predýchanie sa na čerstvom vzduchu.

 
 

Bolesti hlavy - migréna

finclub
zázvor
bolesti žalúdka
migréna
 

Zinericaps - zázvor

Zázvor ako výživový doplnok Zinericaps je nápomocný: Reuma, migréna, žalúdočné nevoľnosti, zvyšuje pohyblivosť kĺbov, bolesti žalúdka, plynatosť, trávenie
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 89
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 20 % Bežná cena: 29,00 € Vaša cena: 23,10 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 23 bodov.
Náš odmeňovací systém

Zinericaps - Zázvor

Výživové doplnky

- je výborný pomocník nielen v kuchyni

     Zinericaps je vyrobený zo zázvorového extraktu a saflorového oleja z bylinky s názvom požlť farbiarsky. Má priaznivé účinky na množstvo porúch a ochorení. Uľahčuje priebeh neurologických problémov, pomáha pri žalúdočných problémoch, je výborný v boji s reumatizmom. Prípravok blokuje tvorbu prostaglandínov a tým pôsobí protizápalovo. Zmierňuje bolesti a opuchy kĺbov, pri migrénach znižuje intenzitu a počet záchvatov. Má kladný vplyv na tráviaci trakt, upravuje tvorbu žalúdočných kyselín a pomáha zmierňovať problémy pri plynatosti čriev.Kedy Zinericaps pomáha:

  • zvyšuje pohyblivosť kĺbov, zmierňuje tzv. rannú stuhnutosť
  • podporuje trávenie, ošetruje žalúdočný katar
  • pomáha tlmiť bolesti žalúdka a cestovnú nevoľnosť
  • počas tehotenstva pomáha pri žalúdočných nevoľnostiach a rannom zvracaní
  • pri migrénach znižuje počet záchvatov a zmierňuje ich intenzitu

 

Využitie zázvoru pri reumatických ochoreniach

      Lekári napísali: 7 pacientov s reumatoidnou artritídou bolo liečených v rozmedzí 5 až 10 rokov nesteroidnými protizápalovými liekmi, neskôr kortikoidmi alebo soľami zlata. Bola tu zahájená liečba zázvorom v dávke 0,5-1 g zázvoru denne. Po 3 mesiacoch pravidelného užívania všetci pacienti uviedli ústup bolestí, lepšiu pohyblivosť kĺbov, zmenšenie opuchov a úľavu rannej stuhnutosti. Nahradenie liekov zázvorom má tú veľkú výhodu, že zázvor nemá vedľajšie účinky, ktoré sú dôsledkom užívania bežných liekov.

Obsah v 1 kapsuli: 360 mg saflorového oleja, 140 mg extraktu zo zázvorového oleja

Dávkovanie:

1-2 kapsuly denne počas jedla, zapiť väčším množstvom vody. Deti od 3 rokov 1 kapsulu každý druhý deň, deti od 6 rokov 1 kapsulu denne. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.

Balenie: 36 kapsúl

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.