Ultrahydratačný nočný krém COLWAY - €43|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kolagén Colvita Colway

nočný krém
hydratacia pokožky
prírodná kozmetika
krásna pleť
 

Ultrahydratačný nočný krém COLWAY

Nočný krém pre pevnú, zdravú, vláčnu a hydratovanú pleť - Lebo koža má najlepšiu vstrebateľnosť prospešných látok v noci - Prírodná kozmetika Colway
Kód produktu:Cwi44
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 4 % Bežná cena: 45,00 € Vaša cena: 43,00 €

Ultrahydratačný nočný krém COLWAY

Prírodná kozmetika


Nočný odpočinok je doba, kedy vaše koža najúčinnejšie vstrebáva zložky kozmetických prípravkov starajúcich sa o ňu. Vytvorili sme preto pre vás jedinečný produkt, ktorý zaisťuje ideálne regeneráciu pokožky. Potrebu dôkladné hydratácie uspokoja kolagén, kyselina hyaluronová, červené makrorias a morské minerály. Jojobový olej, bohatý na fytosteroly a vitamíny, tiež prispieva k regenerácii pleti a dodáva jej navyše mimoriadnu mäkkosť. Nenasýtené mastné kyseliny a moringový olej chráni pleť pred oxidáciou a optimálne ju vyživujú. Spite pokojne, váš krém medzitým pôsobí!

 

AKTÍVNE LÁTKY

 

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že hydratuje, spevňuje a regeneruje pokožku.

 

Červené makrorias Kappaphycus alvarezii

sú synergickým spojením makrorias, morskej vody a glycerínu, ktoré sa vyznačuje silnými hydratačnými účinkami. Reguluje stav vlhkosti a homeostázu pleti.

 

SK-influx

koncentrovaná zmes rôznych typov ceramidov, voľných mastných kyselín a fytosfingosin je dokonalým doplnkom starostlivosti o pleť s unikátnymi regeneračnými vlastnosťami.

 

Jojobový olej

chráni pred nadmerným vysušovaním, zanecháva pleť hladkú a nemastí. Vďaka prítomnosti vitamínu E má tiež regeneračné a antioxidačné účinky. Hodí sa pre suchú pokožku s poškodenou lipidovú vrstvou. Pôsobí na pleť všestranne - účinne hydratuje a zmäkčuje, zmierňuje infekcie, vyživuje a chráni pred vznikom vrások spôsobených vysušením pleti.

 

Marine Filling Spheres TM

kolagénové mikrosféry a glykozaminoglykánu, ktoré majú schopnosť prenikať do hlbších vrstiev pokožky. Pri kontakte s vodou zvyšujú svoj objem a vypĺňajú vrásky a ryhy. Vďaka tomu majú vyhladzujúci, hydratačné a omladzujúce účinky.

 

Moringové maslo

sa získava z moringového oleja a má vynikajúce hydratačné a vyživujúce účinky. Je to prírodný antioxidant s výnimočnými schopnosťami vyhladzovať a zmäkčovať pleť.

 

SPÔSOB POUŽITIA

Jemne krém rozotrite na očistenú pleť tváre a krku. Užívajte dvakrát denne.