TIENS Vankúš pre zdravý spánok - €270|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Bronchiálna astma

kvalitný vankúš
nespavosť
zdravý spánok
tiens vankúš
 

TIENS kvalitný vankúš pre zdravý spánok

TIENS kvalitný anatomický vankúš proti nespavosti a pri poruchách spánku. Ortopedický vankúš na krčnú chrbticu z prírodnej vlny vyžaruje magnetické pole, záporné ióny
Výrobca:Tianshi
Kód produktu:TI11
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 9 % Bežná cena: 297,00 € Vaša cena: 270,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 270 bodov.
Náš odmeňovací systém

TIENS Vankúš pre zdravý spánok

Anatomický vankúš

Spánok, tak príjemný na príjemnom vankúši. Je to podložka skladajúca sa z výplne a návlečky. Obliečky na vankúš sa spravidla dopĺňajú kvôli hygiene a estetickosti. Výplň vankúša je spravidla umelá alebo prírodná, môže to byť aj kombinácia. Z prírodných výplní sa používajú vankúše z peria alebo páperie, z umelých výplní je to bavlna alebo mikrovlákno. Avšak mnoho vankúšov naplnených perím spôsobovalo alergie, v súčasnosti sa perie ako výplň do vankúšov už príliš nevyužíva.

Vankúš pochádza z Ázie, kde mal miesto medzi najbohatšími vrstvami, známky o používaní vankúšov sa našli i v hrobkách egyptských faraónov. Dekoračné vankúše boli vždy cenené, ich výroba bola náročná a patrili medzi cenené artefakty.

Spánok, pravidelný stav odpočinku. Čas potrebný na zdravý spánok je 6 až 9 hodín. Dĺžka spánku sa mení so starnutím organizmu. cieľom spánku je regenerácia organizmu. Nespavosť vyvoláva mnohé ťažkosti, chronické ťažkosti až ochorenia. Nedostatok spánku alebo poruchy spánku môžu byť vyvolané mnohými príčinami, stresom, chorobami, rušivými vplyvmi, ale aj nevhodným matracom či vankúšom.

TIENS Vankúš pre zdravý spánok je navrhnutý s princípmi tradičnej čínskej medicíny. Jeho vnútrajšok tvorí vlna a anatomicky je vytvarovaný tak, aby poskytoval oporu krčnej chrbtici. Vlna poskytuje mäkkú a prispôsobivú oporu. Špecialitou vankúša je magnetické pole, infračervené žiarenie a záporné ióny. Vďaka týmto funkciám vankúš zvyšuje okysličenie telesných buniek. Dobrý spánok je vďaka tomuto vankúšu zaručený.

TIENS Vankúš pre zdravý spánok pomáha:

  • zaručuje dobrý spánok
  • pôsobí upokojujúco na nervový systém
  • pomáha pri únavepomáha krčným stavcom

Zloženie vankúša:

  • Antibakteriálne vlákno – zaručuje prostredie bez roztočov, baktérií a akýchkoľvek cudzopasníkov. Obsahuje turmalín schválený akreditovanou inšpekciou SGS. Neobsahuje formaldehyd.
  • Jadeit – zložka, ktorá uvoľňujúco pôsobí na nervovú sústavu tým, že stimuluje nervové zakončenia. Jadeit má upokojujúce účinky.
  • Ametyst – je kameňom, ktorý odstraňuje úzkosť, napätie a strach. Vďaka ametystu sa telo ľahšie vyrovnáva s depresiou. Pomáha zmierňovať hnev a úzkosť. Ametyst poháňa nositeľov k progresívnym myšlienkam, stimuluje ich energiu.
  • Vzdialené infračervené záporné ióny a TIENS energetické hviezdy nachádzajúce sa v oblasti krku podporujú krvný obeh, čím zrýchľujú regeneráciu buniek a tým i úľavu v krčnej chrbtici. Ióny, ktoré sa v ňom nachádzajú, sú záporné a chránia organizmus pred roztočmi, pomáhajú pri únave a uvoľňujú svalstvo v oblasti krku.
  • Sieť častíc – hypoalergénna, vzdušná sieťovina z farebnej polyesterovej priadze s vysokou pevnosťou.
  • EPE pena (perlová vlna) – ľahká, jemná a pritom odolná voči nárazom. Mäkká perlová vlna je ideálna ako opora pre krk.

Rozmer: 70x40cm

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.