TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny -€319|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Choroby žalúdka

čistič ovocia a zeleniny
ozónový čistič
tiens dicho
zdrava strava
 

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny

DiCHO Čistič ovocia a zeleniny – dokonalá čistota bez chémie - zdvojnásobuje emisie ozónu na jednotku, vďaka čomu má lepší výkon sterilizácie
Výrobca:Tianshi
Kód produktu:TDI
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 9 % Bežná cena: 350,00 € Vaša cena: 319,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 319 bodov.
Náš odmeňovací systém

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny

Ozónový čistič

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny je užitočnou technologickou pomôckou pre domácnosti, ktoré túžia žiť zdravo a chcú eliminovať škodlivé vplyvy ovzdušia, baktérií či plynov. Škodlivé a zdraviu nebezpečné látky sa vyskytujú všade okolo nás a aj keď ich nevidíme, svojou prítomnosťou nám ak nie z krátkodobého, tak dlhodobého hľadiska škodia. Nebadáme ich na sebe okamžite, symptómy, rôzne ťažkosti až ochorenia sa začnú prejavovať až po určitom čase.

Predstavte si potraviny, ktoré bežne konzumujete, napadnuté škodlivinami, baktériami, ktoré boli na potravinu, napríklad ovocie či zeleninu, prenesené počas nebezpečného hnojenia. Pesticídy, lacné a škodlivé postreky, ktorými sa docieľuje rýchlejší rast, si nosíme so sebou do kuchyne a následne do tráviaceho traktu.

Aké by to však bolo, ak by existoval výrobok, ktorý spoľahlivo tieto nebezpečné látky odstráni? Existuje, TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny funguje na báze vypúšťania ozónu. Dezinfekcia ozónom je mimoriadne spoľahlivou metódou odstraňovania nebezpečných látok.

Čo je ozón?

Kyslík sa okrem klasických dvojatómových molekúl O2 vyskytuje i vo forme ozónu, čo je jeho trojatómová molekula. Má mimoriadne silné oxidačné účinky a je vysoko reaktívny. Má charakteristický zápach a je modrej farby. V praktickom využití sa ozón najčastejšie využíva na dezinfekciu – napríklad v medicíne na dezinfekciu, sterilizáciu nástrojov, ozón sa využíva i na dezinfekciu vody, namiesto chlóru či chlórnanu.

Okrem zvyčajných dvojatómových molekúl O2 sa kyslík vyskytuje aj vo forme trojatómovej molekuly ako ozón O3. Za normálnych podmienok je to vysoko reaktívny plyn modrej farby a charakteristického zápachu s mimoriadne silnými oxidačnými účinkami. Pri teplote -112 °C kondenzuje na kvapalný tmavomodrý ozón a pri teplote -193 °C sa tvorí červenofialový pevný ozón.

Je to plyn, to znamená, že pri jeho cielenom používaní preniká do všetkých častí miestnosti, do všetkých štrbín, pórov či kútov a dokonca i do všetkých pórov materiálov ako sú koberce, textílie, steny, podlahy, nábytok. Nevynecháva potraviny, hračky, stroje, nástroje. Dezinfekcia bytu bude s ozónom spoľahlivá.

Po určitom čase sa ozón rozdelí na molekuly kyslíka. Dezinfekcia ozónom je častá pri priemyselných výrobách potravín, ako sú mäsovýroba, mraziarne, výroba mliečnych produktov, pri spracovaní ovocia a zeleniny.

Ak však chcete mať istotu a prajete si konzumovať ovocie či zeleninu bez baktérií, pesticídov, hnojív, mäso bez hormónov a iné potraviny bez rôznych jedov, TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny je nenahraditeľným prístrojom k tomu, aby vaša domácnosť bola zdravá.

Dizajn

  • Tvarovo čistý dizajn v čierno-bielom prevedení, veľký a prehľadný LCD displej.
  • Dotykové ovládanie
  • Dotykový systém ovládania, veľký LCD displej so štyrmi módmi: ovocia, zeleniny, šálky, mäsa. Na spustenie módu 1 sekundu podržte vybraný symbol, ďalším stlačením ho ukončite, jednoducho a intuitívne. Po 2 minútach nečinnosti sa systém prepne do úsporného režimu. LCD displej sa vypne a šetrí tak vaše peniaze.
  • Dizajn umožňuje zavesenie na stenu a novopridaný držiak
  • Zavesenie na stenu šetrí miesto a dopĺňa dizajn interiéru a novopridaný držiak umožňuje variabilnú polohu.
  • Vyššia miera uvoľňovania ozónu

TIENS DiCHO Čistič ovocia a zeleniny zdvojnásobuje emisie ozónu na jednotku, vďaka čomu má lepší výkon sterilizácie.

Energetická úspornosť a nízka hmotnosť

DiCHO Čistič ovocia a zeleniny je priateľský voči životnému prostrediu, pretože má spotrebu len 15 W. Je aj ľahký – váži približne 1,2 kg.