Kategórie
 
 
 
 
 

Squalene Star

0 / 5 (0 hodnotení)
Kód produktu:SL123
Výrobca:Starlife
Regenerácia buniek, pomocou oleja zo žraločej pečene - Squalene - podpora imunity, hojenie rán, podpora boja proti rakovine, chráni metabolizmus pečene a obličky
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
28,00 € Cena: 36,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 36 bodov.
Náš odmeňovací systém

SQUALENE STAR

Olej zo žraločej pečene 

Squalene Star je prípravok z oleja zo žraločej pečene, ktorý posilňuje imunitu a regeneruje poškodené bunky vďaka esenciálnym omega 3 mastným kyselinám, ktoré obsahuje. Človek si tieto mastné kyseliny nedokáže vytvoriť, aj napriek tomu, že sú pre organizmus nevyhnutné. Najbohatším zdrojom sú ryby, ktoré obsahujú kyselinu dokosahexanovú (DHA) a kyselinu eikosapentaenovú (EPA), čím pôsobia ako prevencia arteriosklerózy. Olej zo žraločej pečene obsahuje látku antibacterium squalamin, ktorá je porovnateľná s antibiotikami. Podľa amerických vedcov z Georgetownskej univerzity vo Washingtone by táto látka mala umožniť bojovať proti niektorým vírusovým ochoreniam počnúc žltačkou až po žltú zimnicu. Jej antibakteriálne pôsobenie je známe od jeho objavenia v žraločej pečeni v roku 1993. Posilňovanie imunitného systému sa uskutočňuje aj prostredníctvom výživových doplnkov alebo úpravou jedálnička. Squalene Star obsahuje aj vitamíny, ktoré podporujú imunitu a zvyšujú obranyschopnosť organizmu. Oslabená imunita môže mať za následok rôzne autoimunitné ochorenia.

Alkylglyceroly majú protiradiačné účinky, urýchľujú hojenie rán a pôsobia protizápalovo. V ľudskom tele sa vo väčšom množstve vyskytujú v materskom mlieku. Stimulujú biele krvinky a krvné doštičky, ale aj makrofágy, ktoré ochraňujú bunky pred baktériami a inými cudzorodými látkami, a cytokíny. Squalene Star sa podieľa na zlepšení krvného obehu a obnove tkanív, spomaľuje starnutie a zlepšuje celkovú fyzickú kondíciu.

Účinky Squalene Star:

  • silný antioxidant
  • posilňuje regeneráciu kože zlepšuje priebeh liečby pri väčšine kožných ochorení
  • chráni metabolizmus pečene a obličiek
  • eliminuje vedľajšie účinky pri dlhodobom užívaní liekov
  • zabraňuje vzniku mutácii pri delení buniek, ktoré môžu viesť k nádorovému bujneniu a pomáha chrániť telo pred účinkami rádioterapie a chemoterapie
  • pôsobí ako prevencia pred vznikom rakoviny
  • zlepšuje proces tvorby krvi a tvorby imunogénov
  • dodáva bunkám v tele potrebnú energiu
  • urýchľuje hojenie pokožky
  • zamedzuje vzniku zápchy a hnačky

Pokusy so žraločími produktmi sa uskutočňujú od polovice 50. rokov minulého storočia. To znamená, že produkty ako olej zo žraločej pečene alebo žraločia chrupavka, pomáhajú ľudstvu ešte len pár desiatok rokov.

Žraloky

Žraloky sú pravdepodobne najdlhšie žijúce stavovce na Zemi, zatiaľ čo iné druhy fauny vymizli. Tento predátor si počas svojho dlhého vývoja vytvoril dokonalý imunitný systém, ktorý mu pomáha prekonať a prežiť aj tie najväčšie nástrahy prírody a človeka. 
Žralok prakticky nikdy neochorie zhubným ochorením, je odolný proti všetkým infekčným ochoreniam a prípadné zranenia sa mu hoja veľmi rýchlo. Žraloky žijúce vo vodách, v ktorých boli prevádzané jadrové výskumy, neochoreli na rakovinu, ani neboli nijak poškodené. Vedci sa pokúsili naočkovať žraloka rakovinovými bunkami a privodiť mu ochorenie, ale márne, pokusy skončili pre žraloka víťazne, neochorel. Žraloky zvyčajne umierajú na starobu a ich jediným nepriateľom je človek.

Najväčšie drsnokožce sú biele žraloky, ktoré dosahujú dĺžku od 4,6 – 6,1 metra a dosahujú váhu až 2270 kilogramov. Obývali našu Zem už vyše 200 miliónov rokov pred dinosaurami. Ich mozog je najväčší medzi rybami a živia sa planktónom. Žralok má 40 – 45 zubov, no počas života ich vymení až tisíce. Majú vynikajúci sluch a dokážu zachytiť zvuk až na 900 metrov. Majú obrovskú pečeň, ktorá tvorí až 25 % váhy ich tela. Žraločia koža je štyrikrát odolnejšia ako hocijaká iná. V Číne je tradíciou polievka zo žraločích plutiev. Vedci sa zaoberajú štúdiom žraločej chrupavky, z ktorej by mohol byť vyrobený liek na rakovinu. Žralok veľrybí kladie najväčšie vajcia zo všetkých zvierat na mori i na súši. Najväčšie vajce malo priemer 35,5 cm. Až do 19 storočia si obyvatelia ostrovov Južného Pacifiku mysleli, že žraloky sú bohovia. Dokonca im hádzali ľudské obety.

Žraloky môžu byť rôznej farby. Typickou farbou je šedá hnedá, no existujú aj ružové, žlté a modré. Nemajú kosti, ich kostra je tvorená chrupavkami, podobnými tým, ktoré máme v nose. Niektoré druhy žralokov kladú ikry, ktoré sú odkázané samé na seba, iné sa rodia ako živé mláďaťa, ktoré matka vychováva a učí loviť. Topánky, kúsky stoličky, klince, fľaše od vína a veľa ďalších vecí je často nájdených v žraločom žalúdku. Za najväčšieho pojedača takýchto vecí sa považuje žralok tigrovaný, ktorý zožerie všetkom načo natrafí. Väčšina žralokov musí neustále plávať kvôli prúdeniu vody do ich úst, aby mohli dýchať. Nedokážu ju totižto cez žiabre pumpovať tak, ako väčšina rýb.

Dávkovanie: 1 mäkká kapsula 3× denne, u detí od 3 do 6 rokov 1 tobolka denne.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Zloženie:
1 kapsula obsahuje olej zo žraločej pečene 500 mg (obsahuje minimálne 20% alkyglycerolov).

Upozornenie:
Obsahuje alergénnu zložku: ryby a výrobky z nich. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

... Zrušiť
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia