REISHI káva 1kg - €100|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Natur Port

reishi huba
reishi káva
cholesterol
doplnok stravy
 

REISHI káva 1kg

Chutná a voňavá káva s obsahom huby "večnej mladosti"- Reishi. Doplnok stravy ktorý chutí - na posilnenie imunity, optimalizácia cholesterolu a krvného tlaku
Výrobca:Natur Port
Kód produktu:NP56
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 9 % Bežná cena: 110,00 € Vaša cena: 100,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 100 bodov.
Náš odmeňovací systém

Reishi káva

Doplnky výživy

Ako názov napovedá, táto káva je obohatená hubou reishi. Huba reishi je využívaná najmä v Číne ako všestranný zázrak. Má mnoho pomenovaní, niektorí ju nazývajú zázračnou hubou, iní hubou večnej mladosti, či cisárskou hubou.

I v skutočnosti je malým, naozajstným zázrakom, studnicou antioxidantov, vitamínov a minerálov. Práve pre antioxidanty je označovaná aj ako huba večnej mladosti, či elixír mladosti. Okrem spomínaných vitamínov či minerálov reishi huba obsahuje i množstvo alkaloidov, ktoré majú schopnosť zachovávať prirodzenú a optimálnu hodnotu pH ľudského organizmu.

Reishi káva má vďaka rovnomennej hube v nej obsiahnutej tieto účinky:

  • množstvom antioxidantov posilňuje imunitný systém
  • huba reishi pomáha pri hypertenzii, čím prirodzene vyrovnáva vysoký krvný tlak, ktorý môže spôsobiť káva
  • je osvedčená pri kardiovaskulárnych ťažkostiach, čím znova kompenzuje účinky kávy na kardiovaskulárny systém
  • pomáha pri strese
  • v medicíne sa jej účinky využívajú pri multiorgánovom autoimunitnom ochorení zvanom lupus erythematodes
  • často sa využíva pri ťažkostiach s vypadávaním vlasov
  • pomáha pri ťažkostiach dýchacieho traktu, ako sú astma či chronická bronchitída
  • je vynikajúca pri problémoch so spánkom
  • uľavuje pri migréne
  • uľahčuje príznaky reumatizmu

Huba reishi sa využíva však najmä pri onkologických ochoreniach, pri ktorých znižuje vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania, posilňuje vlastný imunitný systém a aktivizuje obranné mechanizmy. Potláča bujnenie nádorových buniek.

Huba reishi má antibakteriálne, silné imunostimulačné a antivirálne účinky. Je veľkým pomocníkom pri rekonvalescencii a regenerácii organizmu, nielen pri fyzickej, ale i duševnej únave. Je prírodným antioxidantom a slúži ako prevencia proti účinkom voľných radikálov, ale i mnohých škodlivých látok , ako sú lieky, alkohol či žltačka. Znižuje toxické účinky škodlivých látok.

Káva reishi

Kvalitná káva obohatená hubou reishi môže mať už len kvalitnejšie účinky. Čierna instantná káva lahodnej chuti má výrazné pozitívne účinky na organizmus práve vďaka extraktu z huby reishi. Tá okrem vymenovaných vlastností, ktorými ovplýva samotná, v spojení s kávou zvyšuje mentálnu aktivitu.

Káva Robusta pochádzajúca z ďalekej Indonézie so zníženým obsahom kofeínu je vhodná i pre tých, ktorí trpia kardiovaskulárnymi ochoreniami. Extrakt z huby reishi neovplyvňuje negatívne jej lahodnú kávovú chuť a nízky obsah kofeínu ju robí vhodnou na viacdennú konzumáciu, telu dodá potrebnú energiu.

Obsahuje všetky pozitívne vlastnosti huby reishi, v spojení s kávou vychádzajú do popredia i ďalšie priaznivé účinky. Pri konzumácii tohto lahodného nápoja nedochádza k páleniu záhy. Reishi káva je vyrábaná vo forme instantnej kávy z dôvodu, že do ostatných druhov kávy nie je možné pridať extrakty vo forme prášku.

Káva neobsahuje dochucovadlá, ani iné pridané látky.

Zloženie:

prémiová instantná čierna káva, medicínsky extrakt Ganoderma Lucidum (2% obsahu kávy)


Krajina pôvodu: Indonézia

Krajina pôvodu extraktu: Európska únia

Obsah balenia: 1kg

Minimálna trvanlivosť: 02/2019

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.